puisesta anustapista asiaa

mitä eroa on kaupunki kepujen ja oikeiden kepujen veistämissä anustapeissa
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikkea sitä kysytään, päivänselvä asia.

Äänestä
  • tappi korkkiruuvin mallinen ja millainen sitten on city kepujen veistämä

    Äänestä

  • kepujen veistämä kirjoitti:

    tappi korkkiruuvin mallinen ja millainen sitten on city kepujen veistämä

    Näin on asia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kiinnosta kirjoitti:

mitä eroa on kaupunki kepujen ja oikeiden kepujen veistämissä anustapeissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu