Kyllä se vain on niin että miehen kyrvän koolla on yhtäpaljon merkitystä kuin naisen rintojen koolla. Väittäköön kuka tahansa muuta niin näin se vain on.
Kyllä se vain on niin
mike_m
4708
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
miksi minulla tuo ristiselkä on aina niin kipeä.
Isot genitaalit.
taas että mitäs sillä isolla nyt sit siinä vaiheessa sit tekee jos ei osaakaan käyttää sitä? Se voi tietenkin ehkä olla kiihottavan näköinen, mutta se mikä näyttää paremmalta ei aina tarkoita sitä ettäkö se aina tyydyttäisi paremmin. Voit kyllä olla varma että nainen kyllä ainakin siinä vaiheessa on valmis jättämään sinut jos et sit taas osaakaan naida!
Rintojen koko taas kylläkin ihan eri asia, sillä niillähän ei tyydytetä :D Kyse on taas sit siitä että kuinka paljon mikäkin näkymä sit miellyttääkin kutakin ihmistä?
Entä jos tykkää suhteellisen pienistä rinnoista?
Täytyy kyl sanoa onhan sillä väliä tavallaan.
Pienellä kalulla on vaikea naista tyydyttää. Minua itseäni ei ainakaan henk.koht. innosta nähä liian pientä saatikka liian isoa miehen uloketta. Liian isot on minusta jotaki tosi ällöttävän näköstä.
Se sellanen normaalin kokoinen, kuten omalla miehellä on, on täydellinen.