Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jaloilla kuristaminen

Onko muita jotka pitävät siitä että partneri kuristaa reisillään niin että hengittäminen on vaikeaa, eikä tästä otteesta myöskään pääse pois. ;) Voidaan tehdä monessa eri asennossa.
3636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiihottavaa..

Äänestä

tiedän että et varmasti ole läheskään ainoa mieltyksesi kans

Äänestä
  • Vaimoni pitää saadessaan hallita minua yli satakiloista miestä jaloillaan kuristamalla. Välillä olen puoliksi tajuton hänen jalkojensa kuristuksessa, mutta nautin siitä silti jollakin sairaalla tavalla. Kovat jännittyneet reisilihakset kaulaani vasten kiihottavat minua ja adrenaliini ja tukahtumisen tunne samaan aikaan antaa mielettömät kiksit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mick834 kirjoitti:

Onko muita jotka pitävät siitä että partneri kuristaa reisillään niin että hengittäminen on vaikeaa, eikä tästä otteesta myöskään pääse pois. ;) Voidaan tehdä monessa eri asennossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu