Pitääkö piristää?
huolestunut,
8496
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Nytkö olet siirtynyt näihin haaveisiin?:) Ei ole minulla tuollaisia vaatteita:) Essu löytyy....:D
Sinun näkeminen kyllä piristäisi enemmän
Piristystä voisin tarvitakin, mutta tuo "nimettömältä jollekin" ei oikein piristä...anteeksi vaan. Kuka oletkaan ja kennelle sitten tarkoititkin.
Mä itse piristän itseäni silloin tällöin lukemalla eräänlaisia novelleita näiltä sivuilta (eri osiosta). Osa on hiukan plääh/tai yök, mutta osa, jollain tavalla sellaisia että ei niitä voi olla lukematta ilman että... no joo :). Mutta se on itseluottamusta ja voimia tuova tunne kun huomaa että on haluja -laittaa kävelemään pää pystymmässä :) Eli tärkeää tällaiselle; ei mitenkään epätavaliselle tai pervolle, mutta hiukan kokemattomalle, joka kuitenkin haluaisi olla sellainen että "oma lämmin reisipari joille päänsä laskea" vielä joskus löytyisi :/
sulla omaa kivaa ;)
heikompi hetki...ja kova tarve kertoa jollekin...jotenka tänne sitten avauduin. Nolottaa, kyllä mä ihan mies olen silti, tuo hellyydenhalu vaan tulee joskus. Nyt on parasta taas sulkea tämä.
ihan ymmärrettäviä tarpeita. hellyys ja rakkaus, seksikin, tarpeellisia meille kaikille.
piristi jo... :) Nurse bambi oli aika kiva... Piristää saa jos tahtoo... :)
varmistaa:)
vaikka et ehkä olekkaan hän, keneksi luulin, mut ei se mitään.
näin hänet tänään ja hän taisi olla vähän allapäin. Tai sitten mun näkemiseni ei enää
ilahdutakaan. huoks.
Kivaa päivää sulle kumminkin..
;)