Ja taas kerran jää tuolta paska paikasta liput saamatta kun trokarit vie kaiken. Taitaa olla paras jättää väliin koko ensi kuun keikka. Ihan vaan BOIKOTTINA TOLLE PASKAPISTEELLE joks ei saa systeemejään kuntoon ja joka suosii trokarointia.
SAATANA LIPUT MYYNTIIN LIPPUPISTEESEEN
3
734
Vastaukset
- assadassa
fanclub jäsennyys..ootteko noin saatanan amatöörejä!!!
- Toiveikas fani
Liityin juuri tuohon Funclubiin. Osaisitko (tai kuka muu tahansa) vähän kertoa, miten tuo juttu menee käytännössä. Olen hyvinkin lukutaitoinen englanniksi ja tiedän, mitä siellä sanotaan, mutta yksi asia hämää. Eli liput lähtee myyntiin samaan aikaan Fanclubissa kuin lippupisteessäkin (olisin olettanut, että niitä pääsis ostamaan aikasemmin kuin 'tavalllinen kansa'). Clubista saa jonkun koodin, jolla pitää sitten ilmeisesti mennä lippupisteen sisälle ostamaan niitä clubilaisille varattuja lippuja (2000kpl). Mutta eikö tässä ole se ongelma, että kun lippupisteen sivut on ihan tukossa, niin sinne ei edes pääse ostamaan niitä lippuja. Varsinkin, kun pitää ekaks mennä sinne Fanclubin sivuille ja sitten vasta lippupisteen sivuille (saatuaan koodin).
- apuaa
miten tuo lippupisteen käyttö toimii kun ei ole ennen tarvinnut käyttää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285