Lexukselle ongelma liittyen LFA Superautoon ?

Lexukselle ongelma liittyen LFA Superautoon ?

Lue uutinen ja nauti:
http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=2010/01/29826

Lexuksen tilauskirja täyttyi - arpa käyttöön...
;-))

Hyvin pyyhkii Lexuksella !
6470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

että varmasti menevät kaupaksi ja ilmoitetaan, että kesken loppuivat. Tojokansa hykertelee tyytyväisenä käsiään ymmärtämättä miten heitä taas vedettiin nenästä.

Äänestä
  • Jännä juttu. Aikaisemmin tälläkin palstalla oltiin yksimielisiä siitä, että LFA:n 500 autoa on vaikea saada kaupaksi. Noo.. Nyt sitten kun kysyntä ylittääkin tarjonnan, niin... En jaksa edes kirjoittaa, tiedätte mitä tarkoitan.

    Äänestä

  • Minua todellakin vejettiin nenästä. Olisin ostanut LFA:n mutta kun niitä tehdään niin vähän niin en taida saada. Täytyy varmaan tyytyä GT-R:ään.

    Äänestä

  • Toyota mies-- kirjoitti:

    Minua todellakin vejettiin nenästä. Olisin ostanut LFA:n mutta kun niitä tehdään niin vähän niin en taida saada. Täytyy varmaan tyytyä GT-R:ään.

    luulette, päätetäänkö LFA:ta valmistaa kuitenkin isompi määrä, mikäli ostajaehdokkaita ilmoittautuu riittävän paljon tuon määrän yli? Vai onko tuo 500 autoa viimeinen vastaus, joka lukitaan..?

    Äänestä

Mikä Mikä lexus mitä te siitä höpötätte samanlainen tojota se on kuin muutkin.Yhtä harmaa ja luotaan työntävä.Hyi helvetti en ikinä maksaisi tuosta niin paljon mitä maksavat.Kyllä auton pitää olla auto eikä mikään leikkikalu.

Äänestä
  • Hah, pientä katkeruutta havaittavissa sinun viestissäsi. Hyvä että saat edes Suoli24:een purettua pahan olosi.

    Moni ajattelee Saksanseisojista samalla tavalla:
    Saku mikä Saku mitä te siitä höpötätte samanlainen paska se on kuin muutkin.Yhtä harmaa ja luotaan työntävä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lexus Man kirjoitti:

Lexukselle ongelma liittyen LFA Superautoon ?

Lue uutinen ja nauti:
http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=2010/01/29826

Lexuksen tilauskirja täyttyi - arpa käyttöön...
;-))

Hyvin pyyhkii Lexuksella !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu