Löytyykö pk-seudulta jotakin autohuoltoliikettä, jonne voisi viedä Alfan ja lasku olisi kohtuullinen? Tai ainakin vähemmän kallis kuin Deltassa tai Autokeskuksessa?
Jos saisin vinkkejä, olisin kiitollinen!
Järkihintainen huolto pk-seudulla?
4
572
Vastaukset
- 500
kysynyt täältä: http://www.automilano.fi/
- jokumuu.
Tätä tuntuu moni tyytyväinen käyttävän:
http://www.mkah.fi/ - arodelta
Ennen Aron henkilöstö puhui isoon ääneen, että delta myy autot väkisin huolenpitosopimuksella ts. rahastaa pitkän takuun kallilla huolloilla. No mitäs Aro tekee nyt? Tiputti takuun puoleen ja korotti delttaan verrattuna huolto- ja varaosahinnat kaksinkertaisiksi. Lisäksi autojen hinnat nousivat reippaasti, jota yritetään peitellä "muuttuneilla varustetasoilla" :D
Ei hyvää päivää mitä touhua! :)- 1598
lähes poikkeuksetta kun on osia tarvinnut, niin hinnat on pudonneet. Eli kyllä se pitkä takuu on maksanut...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666