Rokotteet sisältävät paljon kaikkia aineita.

4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Auttaakohan tuo piikki siihenkin?

Äänestä
  • ehkä sekosikin niihin?

    Äänestä

Rokotteissa on monia aineita sen takia, että ne toimisivat toivotulla tavalla.

Äänestä
  • "Rokotteissa on monia aineita sen takia, että ne toimisivat toivotulla tavalla. "

    Tarkoitit varmaankin että rokotteissa on monia MYRKKYJÄ sen takia, että ne toimisivat toivotulla tavalla.

    Aikamoista puoskarointia jokatapauksessa koska nämä piikkitehtailijat eivät todellisuudessa tiedä kuinka ihmisen immuniteetti toimii, kokeillaan ja kokeillaan eri liemiä eläin ressukoilla ja kun saadaan toivottu vaikutus ollaan sitten keksitty hyvä lääke jolla on aina sivuvaikutuksia !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hengissä ollaan? kirjoitti:

http://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downloads/appendices/B/excipient-table-2.pdf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu