ilmianna pomosi -

kampanja jonka paavo a (kuulemma hoopolan osuuskaupanjohtajan lapsenlapsi ?) pani netissä käyntiin on lehtitietojen mukaan tuottanut erittäin runsaan sadon ja paljon ilmiantoja
3259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaikki palautteet ja julkistaa pahimpien lainkiertäjien nimet . aika rajua vai mitä.
ny on paavo joka puolueessa.

Äänestä

semmonen paskantärkijä ähkivä raakki ettei sitä ainaskaa hentoo ruveta ilimiantammaan .
Enämpi sääliksi käy,pittäähän senki raukan jossaki saaha olla olevinnaan ja onha siitä palijo hupija .

Äänestä

Paavo ei ollu ennää puhheen hoitajana ku tuo ilimianto kamppania käynnisty. On tieten tyytyväine.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmeen hyvä Hvesi kirjoitti:

kampanja jonka paavo a (kuulemma hoopolan osuuskaupanjohtajan lapsenlapsi ?) pani netissä käyntiin on lehtitietojen mukaan tuottanut erittäin runsaan sadon ja paljon ilmiantoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu