Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pieni perä

65948
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis aivan käsittämättömän kaunista katseltavaa. Lisää saman laista Kiitos....

Äänestä
  • Nautinto!!!

    Äänestä

Normaalisti mies laukeaa parissa minuutissa tommosen naisen käsittelyssä mutta tuo nai puloi tuntia.

Äänestä

kits linkistä...mahetsu täti...upeeeee

Äänestä
  • Kyllä lasti irtois nopsaan kun tuohon pyllyyn pääsis panemaan.Eikä ole mikään höllyvä läski perä.

    Äänestä

  • Pieni on paras kirjoitti:

    Kyllä lasti irtois nopsaan kun tuohon pyllyyn pääsis panemaan.Eikä ole mikään höllyvä läski perä.

    Lihavuutta ei pidä ihannoida! Se on epäterveelllistäkin. Saispa tuollain mahdollisimman pian.....! Ahh! T: pieni ja kiinteä ja odottaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jorma... kirjoitti:

http://www.youjizz.com/videos/madison-parker-terrific-anal-163499.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu