HALLITUS. HAISTAKAA VITTU!

3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaan

Äänestä

Tulee kärpäset raadolle. Tulee uusi hallitus.Paavo johtaa. Jyrki ja sale vilttiketjuun.

Äänestä
  • kukaan ei selviä kun eduskunnan vessanpöntöt räjähtää. nääs. housuunsa paskoo, kun vessassa räjähtää ja vessanpöntöt lentelee seinille. huhihii. tätä ei pidä ottaa vakasvasti ,ei dsii sole POLIISIASIA. vaikka joku voi aivan hyvin pöäästää niin kovn paukun että kaikki säikähtää. hihii.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hallitus Hajalle Ry kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/8762830

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu