Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vääryyden huippu

miten voi olla mahdollista ettei naista joka pitäisi anaaliseksistä ole osunut kohdalleni kertaakaan vaikka naisia on ollut lukemattomia...ei sitten vahingossakaan!

pidän anaaliseksistä tai pitäisin jos saisin mutta ei niin ei.....tai sitten oon yksinkertaisesti surkee luuseri ...tai maailma on tässä suhteessa kohadallani saatanan epäoikeudenmukainen...mutta siitä huolimatta tämmönen syö miestä!
42519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

naisia!
Vielä kymmenen vuotta sitten niin en edes pystynyt ajattelemaan peppuseksiä mutta nykyisin en juuri muuta ajattelekaan ;o).
Ja ehdoton suosikki on samalla työntää hieromasauvaa vittuun kun mies nussii peppuun.
Esim.keittiönpöydän päällä selällään maaten ja kunnolla haarat auki se onnistuu nappiin.
Miehet yleensä vaan kiihottuu lisää kun tuntevat hieromasauvan pörisevän vitun pohjilla ja kuulevat miten lotisee.

Äänestä

Unohda ne baarien ja diskohelvettien lihatiskit. Mitään spesiaalimpaa on vaikeampaa löytää mistään tavallisista "kaatopaikoista". Netin kautta voi koittaa deittailla jos löytyisi huikan villimpiä tapauksia. Itse oon ainakin löytänyt hyvää kinky-seuraa mm. netistä.

Äänestä
  • Kerrohan lisää. Missä on kinkyilyyn taipuvaisia neitoja tavattavissa?

    Kiitos jo etukäteen:)

    Äänestä

ei aina voi voittaa :)
nimim. vongannut monta kuukautta tyttöystävältä, vaan ei heru.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onneton kirjoitti:

miten voi olla mahdollista ettei naista joka pitäisi anaaliseksistä ole osunut kohdalleni kertaakaan vaikka naisia on ollut lukemattomia...ei sitten vahingossakaan!

pidän anaaliseksistä tai pitäisin jos saisin mutta ei niin ei.....tai sitten oon yksinkertaisesti surkee luuseri ...tai maailma on tässä suhteessa kohadallani saatanan epäoikeudenmukainen...mutta siitä huolimatta tämmönen syö miestä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu