Alkais jo...

Haluaisko joku kertoo, koska kiekon MM-kisat alkaa? Toivottavasti ei käy, ku viime vuonna... Suomi ansaitsee kultaa!!!
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nehän alkaa 24.4. ja loppuu 9.5. Oon kyllä samaa mieltä, et Suomi ansaitsee kultaa! =) Uskotaan siis siihen...

Äänestä
  • Ensi viikon la:na, eli 24.4 ja Suomella eka ottelu heti kisojen avauspäivänä USA:a vastaan!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lätkäfriikki kirjoitti:

Haluaisko joku kertoo, koska kiekon MM-kisat alkaa? Toivottavasti ei käy, ku viime vuonna... Suomi ansaitsee kultaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu