minä sanon aina asiat suoraan sillon kun sanon
Ihan paska
8
375
Vastaukset
- samaa mieltä
samaa mieltä
- Crime
se on hyvä se.ite oon nimittäin samaa mieltä.
- Hermoione
Ja kuinka vanhoja
- iha paska
Hermoione kirjoitti:
Ja kuinka vanhoja
Pikku G on tuote.Sen musa on vaa rahastusta
- soriii
iha paska kirjoitti:
Pikku G on tuote.Sen musa on vaa rahastusta
JOS TE OISITTE KILOMETRIEN PÄÄSSÄ SEINÄN TAKANA,NIIN MÄ SILTIKI SAATTASIN SEN SEINÄKI NÄHÄ,KATEUDEN LOISTAVAN OIKEEN JUURIAAN MYÖTÄN.. VOI,VOI..TEITÄ!
En väitä,et ite tykkään,mut et haukkumaan pitää ruveta,niin..HOHHOI. KASVAKAA JA HANKKIKAA OMAA KUULUISUUTTA,JOS NOIN KATEELLISIA OOTTE!! - Meitsi
soriii kirjoitti:
JOS TE OISITTE KILOMETRIEN PÄÄSSÄ SEINÄN TAKANA,NIIN MÄ SILTIKI SAATTASIN SEN SEINÄKI NÄHÄ,KATEUDEN LOISTAVAN OIKEEN JUURIAAN MYÖTÄN.. VOI,VOI..TEITÄ!
En väitä,et ite tykkään,mut et haukkumaan pitää ruveta,niin..HOHHOI. KASVAKAA JA HANKKIKAA OMAA KUULUISUUTTA,JOS NOIN KATEELLISIA OOTTE!!Anteeks nyt vaan....mut ymmärrän sen et tykkäätte pikku G:stä....JOS ootte jotain pikku teinejä...kaikki ala-asteen nuorimmat tykkää pikku G:stä koska se oooon niiiiin söpö...:)
Jos on yhtään musiikkikorvaa, ni tiedätte varsin hyvin et se on ihan paska...onko siinä jotain musikaalista jos heiluu lavalla ku mikäki...?
Ne jotka laulaa siel taustalla ja tekee ne musiikki taustat ni ne on enemmän mun mielestä kuuluisuutta ansainnu...sori jos loukkasin tunteitanne...mut sama pätee myös Antti Tuiskuun...seki pääs noinkin pitkälle vaan sen takii ku kaikkien mielestä se oli niin hyvän näkönen...:) HERÄTKÄÄ PAHVIT! - PikkuGfani
Meitsi kirjoitti:
Anteeks nyt vaan....mut ymmärrän sen et tykkäätte pikku G:stä....JOS ootte jotain pikku teinejä...kaikki ala-asteen nuorimmat tykkää pikku G:stä koska se oooon niiiiin söpö...:)
Jos on yhtään musiikkikorvaa, ni tiedätte varsin hyvin et se on ihan paska...onko siinä jotain musikaalista jos heiluu lavalla ku mikäki...?
Ne jotka laulaa siel taustalla ja tekee ne musiikki taustat ni ne on enemmän mun mielestä kuuluisuutta ansainnu...sori jos loukkasin tunteitanne...mut sama pätee myös Antti Tuiskuun...seki pääs noinkin pitkälle vaan sen takii ku kaikkien mielestä se oli niin hyvän näkönen...:) HERÄTKÄÄ PAHVIT!Onko sun mielestä niin et vaan ala-asteen pienimmät diggaa Pikku G:stä????? Ite oon jo yläasteella ja oon sen fani... HERÄÄ ITE JA OTA ITTEES NISKASTA KII!!!!!!=)
- IhQ beibe
nii just iha täys pelle!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.2355386Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki843464PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist1193218Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma423053Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne722929Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv922738Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest152425Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k1032297- 1651786
Vapaa- ajan asunto palanut Haapavedellä
Haapavesi päässyt Iltalehteen Vapaa- ajan asunto palanut 35 neliötä palanut. Missä päin tämä on ollut? Poliisin tutkinn91420