Saako suomesta mistään tilattua netin kautta totally ferret baby formulaa, - ja activea?? Olenko tosiaan niin huono selaamaan sivustoja vai eikö sitä saa netin kautta tilattua:D zooplussalla olen yrittänyt mutta siihen luultavasti tavitsee luottokortin ja kun sellaista ei ole niin en ole pystynyt sieltäkään tilaamaan.
Olen todella kiitollinen vastaajille!
Totally ferret
6
674
Vastaukset
- täältä saa
- ee-ve
sulkadesignilta tosiaan saa tilattua. Itse olen tilannut muutamaan otteeseen, ja hyvin luotettava yritys on. :) Voin suositella!
- mk
Jos asut pääkaupunkiseudulla Sulkadesigniniltä voi käydä Myyrmäessä ostamassa ruokia ihan henkilökohtaisesti, myös leluja ym ym, halvemmalla kuin monesta muusta paikasta. Samoin ferrettiä löytyy usein myös eläinkaupasta Megaeläimestä Itiksestä ja Vantaan Tammistosta. Itse ostan vuoroin molemmista paikoista. Sit olen saanut Faunatarinkin tilaamaan ferrettiä ainakin tuohon Kannelmäen Prisman yhteydessä olevaan liikkeeseen, pussin hinta 26 e.
- hinta
Itse ostin Turun Zoojattaresta äsken totally ferret activea 7,5kg säkin ja maksoi 44,90. Oletan että 26e oli 1,75kg säkki? Se maksaa Zoojattaressa 18.90e.
- Totally ferret
Täältäkin näyttäisi saavan Totally ferrettiä: http://www.tampereenseudunfretit.com/tuotteet.html
- wirme
Tilattiin tota TF formulaa sulalta, kannattaapi :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t744938- 332771
- 402534
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin261943Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401852- 881681
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291669- 1661573
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241348Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941210