Ihanaa että Jortikka on saanut uuden purjehdustakin Porin reissulle, vihdoinkin Hjallis on saanut Hannusta urheilullisen näköisen. Uskon että joukkueen ulkoista tasoa halutaan nostaa tällä tavalla. Hyvä Hjallis !!
Toivottavasti Jortikka ei pidä takkia Turun yössä, siinä on liikaa jengin lokoja
Jortikka rules !
Jor.Tikka
3
211
Vastaukset
- Dippe
Jortsun takista tulee todella kallis. Nylander ja B:ltä alkava kaveri. Opon korotus edessä keväällä.
- Jakis-96
Miksi kaikki aina nauraa Jokereille ??? Mun mielestä(jokeri fanina) oli ihan mukava juttu että Hjallis on viitsinyt panostaa Jortikan ulkoasuun,. Ei ehkä ole yhtä asiallinen kuin muilla valmentajilla, mutta ainakin ihan siisti. Parempaan suuntaan mennään tässäkin asiassa !!
- tässäsullekengät
Jortikka tuuletteli taas liian aikaisin....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804476
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854371Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433719Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163393Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402947En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142632Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102624IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391963Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581708Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli941238