Virtuaalitalli kanssani

hevoset_thesims2

Moikka kaikille! Kuka olisi halukas tekemään kanssani virtuaalitallin suntuubille? Olisit mieluiten yli 10 (tai muuten osaisit kirjoittaa ILMAN kirjoitusvirheitä) ja saisit olla pyörinyt virtuaalimaailmassa jo vähän aikaa. Itse olen pyörinyt jo peräti 3-4 vuotta. Jos olet kiinnostunut, ilmoita tähän ja myös osoitteeseen [email protected] , niin voidaan miettiä kaikkea s-postin kautta. Voidaan sitten tehdä talli minun sähköpostilleni :)))) Kiitos jo etukäteen. Kuvaile itseäsi niin valitsen sitten parhaimman/jos ei muita ala kuulua niin ensimmäisen kanssani pitämään virtuaalitallia.

7

266

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttydtyy

      ja minkäs ikäinen itse olet?

      • hevoset_thesims

        Olen itse 13w :))


      • Saniponi
        hevoset_thesims kirjoitti:

        Olen itse 13w :))

        kiinnostunut. En välttämättä ole pitkäaikainen omistaja mutta jonkin aikaa kumminkin:) Minkälaista tallia ajattelit? Mielestäni jonkinlainen ratsastuskoulu olisi kiva. Sinne voitaisiin majoittaa myös yksityisiä. Kuvien ei myöskään mielestäni tarvitse olla mitään slawikin rantalaukka kuvia vaan ihan normaaleja peruskopiointisivujen tuotoksia. Omistan Gimp 2 kuvan käsittely ohjelman joten voin tehdä mm. Yläkuvan yms. Vastaathan pian, ja kerrot sinun unelmatallistasi. Esiintyisin tallilla nimellä Sani.


    • Brendan

      Sähköpostiosoitteesi ei toimi.

      Enkä halua kirjoittaa tähän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      2449
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      955
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      796
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      46
      741
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      50
      724
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      654
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      595
    9. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      594
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      576
    Aihe