Virtuaalitalli kanssani

hevoset_thesims2

Moikka kaikille! Kuka olisi halukas tekemään kanssani virtuaalitallin suntuubille? Olisit mieluiten yli 10 (tai muuten osaisit kirjoittaa ILMAN kirjoitusvirheitä) ja saisit olla pyörinyt virtuaalimaailmassa jo vähän aikaa. Itse olen pyörinyt jo peräti 3-4 vuotta. Jos olet kiinnostunut, ilmoita tähän ja myös osoitteeseen [email protected] , niin voidaan miettiä kaikkea s-postin kautta. Voidaan sitten tehdä talli minun sähköpostilleni :)))) Kiitos jo etukäteen. Kuvaile itseäsi niin valitsen sitten parhaimman/jos ei muita ala kuulua niin ensimmäisen kanssani pitämään virtuaalitallia.

7

266

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttydtyy

      ja minkäs ikäinen itse olet?

      • hevoset_thesims

        Olen itse 13w :))


      • Saniponi
        hevoset_thesims kirjoitti:

        Olen itse 13w :))

        kiinnostunut. En välttämättä ole pitkäaikainen omistaja mutta jonkin aikaa kumminkin:) Minkälaista tallia ajattelit? Mielestäni jonkinlainen ratsastuskoulu olisi kiva. Sinne voitaisiin majoittaa myös yksityisiä. Kuvien ei myöskään mielestäni tarvitse olla mitään slawikin rantalaukka kuvia vaan ihan normaaleja peruskopiointisivujen tuotoksia. Omistan Gimp 2 kuvan käsittely ohjelman joten voin tehdä mm. Yläkuvan yms. Vastaathan pian, ja kerrot sinun unelmatallistasi. Esiintyisin tallilla nimellä Sani.


    • Brendan

      Sähköpostiosoitteesi ei toimi.

      Enkä halua kirjoittaa tähän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      129
      1364
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      460
      1076
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      160
      651
    4. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      47
      575
    5. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      187
      574
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      548
    7. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      40
      538
    8. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      71
      533
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      40
      517
    10. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      20
      516
    Aihe