Onko Soini liian

vasemmistolainen miellyttääkseen oikeiston kannattajia,itse olen tavallisen oikeiston kannattaja mutta tunnen tiettyä sympatiaa persuja kohtaan.Soini kai veti aika paljon sossujen ääniä viimeksi,en vaan tiedä onko hän oikeasti vasemmistolainen vai ei,jos on niin ei hyvä.
185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Populisti Soini nousee pyrstö edellä vaikka lipputankoon, jos sillä populansa kannatus kasvaisi.
Ne mainitsemansa foliopäät kelpaa kyllä tuomaan lisää julkisuutta, mutta kun kritiikki käy kiusalliseksi, he saavat lentää.

Yhden henkilön liikkeet eivät ole yleensä pitkä-ikäisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ööööhh kirjoitti:

vasemmistolainen miellyttääkseen oikeiston kannattajia,itse olen tavallisen oikeiston kannattaja mutta tunnen tiettyä sympatiaa persuja kohtaan.Soini kai veti aika paljon sossujen ääniä viimeksi,en vaan tiedä onko hän oikeasti vasemmistolainen vai ei,jos on niin ei hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu