Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Alalle

Minusta prostituutio ei ole mitenkään väärin. Jokainen saa kropallaan tehdä mitä haluaa. Haluaisin silloin tällöin tehdä jonkun herrasmiehen tyytyväiseksi korvausta vastaan taloudellista tilannettani tasapainoittamiseksi, mutta miten löydän näitä herrasmiehiä?
7359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

päin suomea vaikutat.?

Äänestä
  • eteläisessä Suomessa...

    Äänestä

  • Suomessa...

    Äänestä

lyhyesti ja ytimekkäästi : netistä. Käy seksitreffit.fi -palstalla ja jätä sinne ilmoitus. Muista korostaa, että olet suomalainen. Lueskele ilmoituksia niin saat niistä vähän mallia. Suoraan ei saa ilmoittaa että etsit maksullista, vaan epäsuorasti. Ota muista tytöistä mallia. Sitten otat itsestäsi muutaman kuvan seksikkäät alusvaatteet päällä nin ettei naama näy. Jos olet suht hyväkroppainen alle 35-vuotias, voit pyytää esim 100 euroa per tunti. Jos olet oikein hyväkroppainen ja kaunis suomalainen, alle 25-vuotias, voit pyytää enemmän. Älä hyväksy tinkimistä.

Äänestä
  • Lisätään, että 10 vuoden kuluttua taksa on tippunut 10 euroon. Sillä saat päivän muonat, kun nuukasti elät.
    Vittu on tietenkin kuiva kun hiekkapaperi jo tohon ikään tullessa.

    Äänestä

  • saat jo itse maksaa kirjoitti:

    Lisätään, että 10 vuoden kuluttua taksa on tippunut 10 euroon. Sillä saat päivän muonat, kun nuukasti elät.
    Vittu on tietenkin kuiva kun hiekkapaperi jo tohon ikään tullessa.

    maksaja olet edelleen sinä vaikka 100 vuoden kuluttua. Eihän kaltaisellesi idiootille kukaan ilmaiseksi anna.

    Äänestä

Jos haluut helpoa rahaa ,niin ala hierojaksi. Puolentunnin työstä voi tienata useita kymppejä. Varsinkin jos toimit yksin. Ei tarvi kuin vähän rannetta heiluttaa . Asiallisia herrasmiehiä löytyy kyllä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kenties... kirjoitti:

Minusta prostituutio ei ole mitenkään väärin. Jokainen saa kropallaan tehdä mitä haluaa. Haluaisin silloin tällöin tehdä jonkun herrasmiehen tyytyväiseksi korvausta vastaan taloudellista tilannettani tasapainoittamiseksi, mutta miten löydän näitä herrasmiehiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu