Mikä on oma suosikki seksileluista?
Kerro lisäksi, oletko mies vai nainen sekä hetero, homo vai lesbo.
Kiitoksia vastauksista
Kerro lisäksi, oletko mies vai nainen sekä hetero, homo vai lesbo.
Kiitoksia vastauksista
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
nainen, nahkavyö
On ehdottomasti fleshlight!
Delfiini-klitoriskiihotin.
Olen nainen, biseksuaali.
Olen myös bi ja ehdoton suosikkini delfiini.Omistan punaisen ja sinisen delffiiniklitoriskiihoittimen.
munkin suosikki on tuo peikku delffiini..
siihen kun yhdistää ihan perus sauvan niin jo alkaa tähtisade :)
Lypsykone on ihan kiva.
Se vaan, että se sammuu itsestään vasta, kun 200 litran säiliö on tullut täyteen.
Ai niin, meinasi unohtua.
Olen lebso jo toisessa polvessa ja toisessa polvessa on vettä.
IHAN NORMAALIKOKOINEN DILDO.OLEN HETERO
Hieromasauva, saan katsella kun nainen käyttää...
Mies ja hetero.
...miksi on kiihottavaa katsella kun nainen leikkii dildon kanssa? Mekin ostimme dildon ja mies leikki sillä mun kans ja kiihottui todella paljon.
Jaa-a...kait siinä on kiihottavaa nähdä kun nainen hyväilee itseään käyttämällä tuollaista "tuhmaa apuvälinettä" ja nauttii vielä selkeästi tilanteesta.
Yleensäkin miehiä kiihottaa masturboivan naisen katselu ja siihen dildo vielä lisäksi niin nam..!
anustappi paras.
...tämä ehdottomasti:
http://batman.jypoly.fi/~94132/kamaa/easyrider.JPG
Dildot on mun mielestä persiistä. Mä tykkään kaikista sellasista klittaleluista. Esim. delfiini tai perhonen. Dildot ei tunnut mun mielestä hirveesti sisällä, mutta ja klitoriksen päällä niitä on hankala pitää. Perhosen voi kiinnittää sellasilla valjailla. Mä oon tykänny olla peiton alla perhosen kans.
Perhosessa on kauko-ohjain, jolla voi säätää nopeuksia. Yms. Sillä tulee mun mielestä aikas hyvä orkku, kun voi hidastaa nopeutta.
Katso esim. tuolta niitä saa www.seksiaatu.com ja
www.keltainenruusu.com.
Kyllä meidän emännän ehdoton suosikki on pinkin värinen Big Jelly sauva, jonka paksussa tyvessä on kiihoitusnystyröitä. Sauvaa voi taivutella aika mukavasti ilman että tulee sähköhäiriöitä. Viimeksi on kokeiltu Rotating Venus Penis, mutta klitoris- ja anaalikiihottimet eivät oikein osu kohdalleen. Taitavat olla mitoitetut 15-vuotiaille?
Valtaosa noista leluista on tehty kiinassa ja kun katselee sikäläisiä tyttösiä, ei tarvitse ihmetellä onko lelut suunniteltu 15-vuotiaille. Suomalaiset 12-kesäiset jo isompia kuin aikuiset kiinalaiset.
dildo! oon ihan hetero nainen!