E-mallin uusi tulminen

Eikös uutta E-mallia voisi alkaa kutsua taas vanhaan tapaan "Väryseksi", kun Paavon uusi tuleminen on alkanut.

E-sarjan Mersu ja paavo väytynen ovat jo legendoja eläessään.
Veho Oy voisi luovutaa Paavolle käyttöön E-Mersun ihan mainostarkoituksessa myynnin edistämiseksi.
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei voi koska lamput ovat erilaiset. Niistä lämpuistahan se Väyrynen on alun perin lähtöisin.

Äänestä
  • kyllä se väyrynen tuli paavo väyrysen mukaan,eikä mistään lampuista.mutu juttuja on typerää jauhaa.

    on vain yksi ja ainoa väyrynen,tämä e w210.

    Äänestä

Samanlainen paska ei kestä . Myös pieni tiloiltaa. Onnenton räähkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pääministeriainesta kirjoitti:

Eikös uutta E-mallia voisi alkaa kutsua taas vanhaan tapaan "Väryseksi", kun Paavon uusi tuleminen on alkanut.

E-sarjan Mersu ja paavo väytynen ovat jo legendoja eläessään.
Veho Oy voisi luovutaa Paavolle käyttöön E-Mersun ihan mainostarkoituksessa myynnin edistämiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu