Jättiläispakki suojelemaan Mavea ja Rynnästä yms. Äijää seinälle ja haistatetaan vitut muille liigaseuroille jotka havitteli jätkää.
Hienoa Hirsimäki!
Kristian Kudroc Ässiin
7
631
Vastaukset
- Jokeri-Fan
Toivottavasti saanut lisää tarkkuutta kaukaukseen joka on kova. Ja menettänyt hiukan kykyään kerätä kakkosia, kokonsa vuoksi niitä tulee automattisesti paljon.
- Jokeri-Fan
laukaukseen... laukaukseen ;)
- taas uhoaa
Tässä se taas nähdään. Mikäli johonkin toiseen joukkueeseen tulee vahvistus, niin kyseisen tulokkaan toivotaan tuovan lisää maaleja. Entäs Porissa? Siellä ensimmäisenä toivotaan verta ja pahoinpitelyjä kaukaloon. Onko todellakin niin, että porilainen "jääkiekkokulttuuri" ihannoi vain ja ainoastaan väkivaltaa?
- jhgjkwhgkjdhkjhkjhkj
on ei.
- patafani
tappelut ovat keskeisinosa jääkiekkoa. nickerssonin aika oli parasta pitkään aikaan.
- tiedoksi lapsille
patafani kirjoitti:
tappelut ovat keskeisinosa jääkiekkoa. nickerssonin aika oli parasta pitkään aikaan.
rangaistavaa osa aluetta myös jääkiekossa, eiköhän se kerro ettei se kuulu jääkiekkoon!
- jgjgjhgjhgjhgkgjhgjh
tuli ässiin pelaamaan ja saa hurjasti vastuuta. Harmi että se toinen siirto kariutui ja Luomalan KHL siirto myös... Oli todella lähellä ettei iso kala uinut Ässien haaviin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917465- 373967
- 453510
- 2352803
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402652- 452482
- 1322401
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292279Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202228- 451972