Näin tänään..

Olipa herra typerys(m) joka sai vihdoinkin jo kauan odottamansa tilaisuuden sanoa sinulle(n) jotain mutta tämä typeryspä ei sitten uskaltanutkaan vaan käveli typeränä vain ohitsesi vaikka tilaisuus oli täydellinen kun ketään muita ei ollut lähettyvillä.

Blaah, nyt harmittaa kun en sitten uskaltanut sanoa mitään pyhpah

Vielä kerran PYH
81048
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vit...i Änteeksi.

Äänestä

Näin se menee. Mutta lohdutan sinua, ettet ole suinkaan ainoa joka tästä ongelmasta kärsii! Meitä on paljon, hyvin paljon... :)
Seuraavalla kerralla sitten! ;) *Taputtaa olalle*

Äänestä
  • Minulle kävi vastaava tilanne tänään, mies kävellä läpsi ohi mitään puhumatta eikä tainnut edes minuun päin katsoakaan.. Että sellasta..

    Äänestä

Noin käy itselleni melko useinkin. Aina kuin olisi tilaisuus, kävelen vain välinpitämättömästi ohi. Jospa huomenna lopettaisin välinpitämättömän leikkimisen ja yrittäisin tehdä jotain. Tunteet tätä naikkosta kohtaan ovat vanhvat, ja vastatunteetkin melko varmat kaikista merkeistä päätellen. Jos pakit tulee, niin kaipa sekin tietynlainen kokemus on.

"Turha pelätä laukausta, sillä yksinäisyys saman reiän rakentaa"

Äänestä
  • niin siis ei "rakentaa", vaan "nakertaa", tuli pieni ajatusvirhe.

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    niin siis ei "rakentaa", vaan "nakertaa", tuli pieni ajatusvirhe.

    nakertaa :F
    ootko joku majava

    http://www.youtube.com/watch?v=a1Y73sPHKxw

    i'm so bored.
    kerro nyt, miten kävi.
    katsoitko naikkoseen/kattoiko suhun.
    vai ootko sille pelkkää ilmaa ja se on sun seurassas välinpitämätön eikä välitä susta paskaakaan vaan pitää itse hauskaa ja huutelee ja kattelee muualle koska oot sille pelkkää ilmaa.

    Äänestä

..sit ens kerralla. eikä tarvii kaksinkaan olla.Moi :)

Äänestä
  • ens kertaa ei tule.
    mistä tiedät ettei juulia tee itsemurhaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ääliöistä Suurin kirjoitti:

Olipa herra typerys(m) joka sai vihdoinkin jo kauan odottamansa tilaisuuden sanoa sinulle(n) jotain mutta tämä typeryspä ei sitten uskaltanutkaan vaan käveli typeränä vain ohitsesi vaikka tilaisuus oli täydellinen kun ketään muita ei ollut lähettyvillä.

Blaah, nyt harmittaa kun en sitten uskaltanut sanoa mitään pyhpah

Vielä kerran PYH

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu