Miksi näin paljon keskustelijoita?

Mites tää lestadiolaisten palsta voi olla näin suosittu (yli 400 aihetta/vrk!!), mutta muut uskovaiset ovat hiljaa?

Paljonko teitä aktiivisia piiriläisiä on?
2274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Syy on siinä, että olemme niin kiinnostavia. Herätämme vahvoja tunteita puolesta ja vastaan (kyllä! jopa puolesta). Ainahan ihmisiä kiinnostavat ns. marginaaliryhmät, etenkin sellaiset, jotka erottuvat "normaalista" tallaajasta.

Äänestä

toisinaan mukava "jutella" kaikkia maan ja taivaan väliltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimimerkki pannassa kirjoitti:

Mites tää lestadiolaisten palsta voi olla näin suosittu (yli 400 aihetta/vrk!!), mutta muut uskovaiset ovat hiljaa?

Paljonko teitä aktiivisia piiriläisiä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu