mäntä tuli pihalle

moi tarvitsisin cevyn 305alakerran tai koko koneen
entisen myllyn tehtyä lakon......
[email protected]
2548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sattuipa kerran niin, että ostin Chevyn pick-upin. Lavalla oli varaputket, vararenkaat, varavalot ja ... 305cid varakone ! Huonona puolena täytynee todeta, että tästä onnellisesta tapahtumasta on kaksi vuotta ja tuo mylly on ollut hieman huonolla hoidolla ulkona, sorry. Tosin kaikki osat löytyy ( kampura, männät, kanget, kannet, ö-pohja, venat, kopat ym. pikkusälää) vaikkakin kaikki irtonaisina omissa laatikoissaan. Uskoisin että porauksella sekä uusilla männillä ja lakruilla sekä kansien kevyellä kunnostuksella siitä saisi toimivan käyttökoneen. Hintaa voisin sanoa koko kasalle 100€ p. 050-5217447

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niko kirjoitti:

moi tarvitsisin cevyn 305alakerran tai koko koneen
entisen myllyn tehtyä lakon......
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu