Rekisterinumero kumiveneeseen

Onko hyviä ideoita miten saisi Zodiack'iin nuo numerot kätevästi kiinni. ei taida tarrat pysyä?
4235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liimaa tarrat ponttooniin, rajaa maalarinteipillä, suhinapullolla muovimaalia ja näplää teipit ja tarranumerot irti.

Toinen vaihtoehto on liimata numerot vaikka muovilevylle ja kiinnittää levy vaikka nippareilla ponttoniin.

Äänestä
  • On kylläkin kaikin puolin järkevämpi, mutta tiukasti tulkittuna laiton, kun rekisterinumeron pitää olla kiinteästi asennettu.

    Äänestä

  • valittaja_lkv kirjoitti:

    On kylläkin kaikin puolin järkevämpi, mutta tiukasti tulkittuna laiton, kun rekisterinumeron pitää olla kiinteästi asennettu.

    Se on kiinteästi asennettu, sillä sitä ei saa ilman työkaluja irroitettua.

    Äänestä

Minä laitoin perälautaan kun se on ainoa "kiinteä" osa paatissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on se kuitenkin vene kirjoitti:

Onko hyviä ideoita miten saisi Zodiack'iin nuo numerot kätevästi kiinni. ei taida tarrat pysyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu