en haluaisi kokea toista kertaa sitä että olisinkin kuitenkin väärässä? tämän yhteydenoton kanssa? sano sinä.
mitä mä teen ?
rohkea?
22758
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Avaatko tilannetta vähän niin sitten sanon.
Ota yhteyttä sen minäkin aion tehdä (en vielä, mutta tulevaisuudessa ehdottomasti - nyt on huono hetki). Mitään ei saa jos ei anna.
no, tiedän että olemme olleet näiden palstojen kautta yhteydessä.
Mistä tiedät sen?
Mikset halua kokea olevasi väärässä?-jos olet, eikö se ole hyvä huomata!
Ei kaikki voi olla aina oikeassa! ;)
No...tod.näk. et ole väärässä, jos multa kysyt!
:)
Jos kerran sen tiedät niin ota yhteyttä. Kysy jotain näistä palstoista tai jotain. Kukaan ei pysty neuvomaan sinua - itse tiedät parhaiten. Jos sinulla on tunteita tätä ihmistä kohtaan niin näytä ne.
no kerro sitten mitä teen, uhkarohkeaa tämä on ollutkin. hyvä sanavalinta :)
Päätös on sinun. Ei toiset voi tehdä valintoja puolestasi, se olisi liian uhkarohkeaa. :)
Itse pitää vastata teoistaan ja tehdä päätöksensä ja seistä tai kaatua niiden mukana.
Vai niin neuvot...heitäpä numerosi sp:n tulemaan! Ottaisin varmasti yhteyttä..älä edes epäile sitä..Teet kyllä yhteydenotot vaikeaksi, yhdyntä on sulle paljon helpompaa, vai kuinka?:)
nyt on huono hetki ottaa yhteyttä?
Kun oikea aikaa koitaa otan silloin yhteyttä.
Ei vain yksinkertaisesti ehdi. Tahtoa on mutta ei aikaa. :(
tiedän, se on juuri näin. ehkä tämä siksi arveluttaakin.
tänne kuitenkin ehdit kirjoittelemaan. Ja taas tyttöjä huijataan...
pakko olla jos ei voi viestiäkään lähettää? ei tiedä kuka lukee ja antaa vastauksen tai ei sitten kuulu yhtään mitään. vimeinen viestinkin oli sinulle eikä muille???????
niin olisin todella iloinen yhteydenotostasi. Älä siis epäröi...et takuulla ole väärässä..miten voisit olla,kun eikö se nyt ole tullut jo selväksi, mitä ajattelen;) Pidän sinusta todella paljon ja haluan ehdottomasti tutustua paremmin ja sinut osalliseksi elämääni :)
Jos tämä olisi mulle antaisin vain ohjeeksi, että puhu äänellä jonka kuulen, sanoilla jotka ymmärrän....sillä en minäkään halua tanssia säkkijärvenpolkkaa rakkaudenkummulla.... mutta jos et ymmärrä mistä puhun niin älä sano mitään ettet sano liikaa, sillä minäkin olen saattanut erehtyä.
Ehkä kaikki vielä joskus selviää?
Säkkijärven eemeli rakkauden kummulla.. ? Vaikeaksipa teet. Jotain ymmärrän, mut y.tietoja ei ole.
Vittu mitä friikkejä täällä.. säkkijärvenpolkkaa ym.. shittiä!! Tuo...... hanki mun numero ja soita!!! Itelläni ei ole pokkaa!!
Toivon, että kaikki selviää aikanaan..pian! Mutta tänään en tunne itseäni niin vahvaksi,että ottaisin yhteyttä ja kysyisin...anteeksi, anteeksi ja anteeksi. Jos haluat jutella muualla kuin täällä, voin yrittää...
Olisi minustakin kiva.
kuule sulle.
niin en minäkään mikään vahva ole tässä asiassa, tiedät se. Ei sinun tarvitse anteeksi pyytää, mutta oikeastaan saman olen aikonut sanoa sinulle... Onko parempi yrittää? Se olisi ihanaa vaikkakin miltei pelottaa.
että rohkeus ei ole se pointti, eikä välttämättä vedätys, kirjautumissäännöt vähän niin kuin etiketti, kerro sä meille muillekin