Tuksu Tukinainen

Äiteensä pankkikortti lainauksiiaan setviin USA. jäis koko tuksu puutarhoineen sinne. outo ja ruma tyyppi.
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jebulis. Ihmettelen tätä ilmestystä. Katselin joitakin aikoja sitten pimatsua taviksena, taisipa olla kuvatuksessa kymmenisen vuotta sitten. On kyllä saanut emäntä tursautettua ihtensä kyllä varsinaiseen kondikseen. Ihan käsittämätön ilmestys. Paketti vain kirjaimellisesti tursuaa. Minusta hänessä ei ole mitään viehättävää. Kai siellä jenkkilässä on sitten tietyissä pornopiireissä kovaa huutoa tällainen tekodoris. En mä keksi muutakaan. En usko hänen laulajan taitoihinsa, sekoiluun on potentiaalia mielettömässä mittakaavassa. Kai tuo iänikuinen yöelo ja skumpan kittaus kannattavat, jotta pysyy noissa muodoissaan. Aamiaiseksi sitten vaikka HK:n blöötä ja meetwurstia ranskanleivällä. Mä en käsitä kuinka hän voi tituleerata itseään edes tanssijaksi. Kyllä kai nyt jokainen kinkku jonkinlaisen tangon jalkojensa väliin saa kieräytettyä! Kaikki nämä tanssiryhmät kyseenalaistan. Ikävöin kovasti tällaista todella ammattitaitoista meininkiä, jota nähtiin joskus Hot Gossipin esittämänä Kenny Everettin showssa. Tällaista mä arvostan. En mitään pepunpyörityksiä bling-bling tamineissa. En ole livenä nähnyt Tuksun tankoilua enkä myöskään Aitolehden Dazzling Ladyja heiluttamassa lantiotaan ja daisareitaan. Jalan täytyy nousta kunnolla ja tanssin näyttää ammattimaiselta, eikä mitään sinne päin rivohkoa heiluttelua ja tangon kanssa kiehnäämistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IkeKanervaCock. kirjoitti:

Äiteensä pankkikortti lainauksiiaan setviin USA. jäis koko tuksu puutarhoineen sinne. outo ja ruma tyyppi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu