Onnilaina

Mitähän toi onni oikein meinaa. Kalastaa tekstarirahoja vai?? Ottaa kyllä hekemuksia vastaan, mutta tulee lopulta ilmoitus, että päivitämme asiakastietokantaamme, avaamme pian. Eikö tommosista päivityksistä pitäs ilmoittaa sivustoilla,ettei kukaan turhaan hae lainaa????
1381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onni on jotenkin "onnellinen". ite hain onnilta joskus vähän isompaa, minkä minun olisi pitänyt saada. ensin tuli joku ihme viesti. myöhemmin tuli viesti onneksi olkoo, olette saanut lainaa.... ja sitt tilill oli 70e, vaikk piti tulla enempi. onni on onnellinen.... hyvin usein onni onnellinen ei toimi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


just joo kirjoitti:

Mitähän toi onni oikein meinaa. Kalastaa tekstarirahoja vai?? Ottaa kyllä hekemuksia vastaan, mutta tulee lopulta ilmoitus, että päivitämme asiakastietokantaamme, avaamme pian. Eikö tommosista päivityksistä pitäs ilmoittaa sivustoilla,ettei kukaan turhaan hae lainaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu