Ootteko saaneet päätöstä tälle päivälle ? Ei tule vastausta vaan..............
Satavippi
Hohhoijakkaaaaaa
41359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Satavippi on hyvä paikka. Vippasin sieltä aikoinaan 200 € ja maksoin laskun vuorokauden sen jälkeen kun he olivat lähettäneet perintäkirjeen. Eli siis he olivat päivänneet kirjeen sanotaan nyt vaikka 8.6. ja maksoin laskun 9.6. Eli en ollut ehtinyt vielä vastaanottamaan perintäkirjettä. Noh, jouduin sitten maksamaan vielä perintäkulut ja sain vielä luottokiellon kaupan päälle. Sikäli hyvä homma, että eipä tarvi siitä paska puljusta enää vippiä ottaa.
taas yksi paska asiakas saatu pihalle häiriköimästä. Jos et osaa maksaa lainaasi ennen perintäkirjettä, ei tollaiselle rupulille lainaa pidä antaakaan.
Vippifirman pyörittäminen on kovaa hommaa tänä päivänä kun kaikki luottotiedottomat retkut koittavat hakea lainaa ja ruuhkauttavat asiakaspalvelun maksusuunnitelmiensa kanssa..Vittu mitä luusereita
... kiertäkää kaukaa.. ei kestä päivän valoa nämä omistajat