Se

Vanhasen pokka ei ihan täysin pitänyt klo 15 uutisissa.
493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

meren alle, kaasua, härregyyd...

Äänestä
  • turhaan, olenhan kommari, joka ei koskaan luistele.

    Äänestä

  • piikkilankakynttilä kirjoitti:

    turhaan, olenhan kommari, joka ei koskaan luistele.

    järki säilyy... Voi Herregyyd

    Äänestä

  • piikkilankakynttilä kirjoitti:

    järki säilyy... Voi Herregyyd

    mie en oo sillai niinko oikeasti rukkoillu koko avioliiton aikana. Voi herregyyd. Myrkkyjoen salaisuus...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


piikkilankakynttilä kirjoitti:

Vanhasen pokka ei ihan täysin pitänyt klo 15 uutisissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu