lisenssitön painija

surffasin kattelee kisoja tulospalveluu. hetalla oli kaveri miehissä ilman lisenssii painimassa. eikö säännöt koske hetaa
10669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ihmeellistä ole. lisenssi on voitu maksaa tänä aamuna.
tuloksissa oli yks harvinaisuus se hylkääminen. ei usein painijaa diskata. mistä johtui?

Äänestä
  • ongelmia.....

    Äänestä

  • kasvatusta kirjoitti:

    ongelmia.....

    Oisko?

    Äänestä

  • ?????????????

    Äänestä

  • Ihmeellistä ollut. Painija meni selälleen ja siitä siuvaantuneena ei mennyt kättelemään vastustajan huoltajaa.

    Äänestä

  • Kerma tukka kirjoitti:

    Oisko?

    Mitä tuollainen juippi täällä kirjoittelee,tuu sanomaan päin naamaa tai vedä muuten hames päälles ,perseen nuolija

    Äänestä

Heta näytti ilmottaneen useammanki lisenssisittömän, mutta tää yksi veljessarja oli jääny pois. Mut sehän riittää ku on maksanut lisenssin ennen punnitusta ja näyttää kuitin vaakalla.

Äänestä
  • liiton sivuilla lukee et jokaisella Himberin leirille osallistuvalla pitää olla lisenssi. listoilla on kuitenkin ainakin yksi jolla lisenssi ei ole kunnossa. eikö säännöt ole edes tässä kaikilla samat? lisenssit piti hankkia jo ennen eka leirityksiä. ainakin meille niin sanottiin

    Äänestä

  • jahhiiaakkaa kirjoitti:

    liiton sivuilla lukee et jokaisella Himberin leirille osallistuvalla pitää olla lisenssi. listoilla on kuitenkin ainakin yksi jolla lisenssi ei ole kunnossa. eikö säännöt ole edes tässä kaikilla samat? lisenssit piti hankkia jo ennen eka leirityksiä. ainakin meille niin sanottiin

    kuolemansynti ole. itse kärsii jos loukkaantuu. myös kustannuksissa. lisenssistä voi tehdä vapaaehtoisen kannatusmaksun kun vakuutusturvaa siinä ei käytännössä ole ollenkaan.

    Äänestä

  • nyt mikää kirjoitti:

    kuolemansynti ole. itse kärsii jos loukkaantuu. myös kustannuksissa. lisenssistä voi tehdä vapaaehtoisen kannatusmaksun kun vakuutusturvaa siinä ei käytännössä ole ollenkaan.

    Ei missään!! Surkea on tuo vakuutus koko lisenssissä!!Lisenssi mitä silllä saa ei edes molskia jos ei maksa lisää!!
    Kallista on,ei kannata vissiin maksaa!
    Mutta antaa kyttäjien kytätä,jos ei ole muuta.
    Luulevat sitten että on lopettanut,kun ei ole ottanut lisenssiä.Nyt meidänkin poika pärjää!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uudenmaan aluekisois kirjoitti:

surffasin kattelee kisoja tulospalveluu. hetalla oli kaveri miehissä ilman lisenssii painimassa. eikö säännöt koske hetaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu