taas häiriöviestiä palstalle,mitään järjellistä sanomaa ei ole vaan vedetään tyyliin,Soini löhölomailee tai persut ei tee töitä.Näitä siis kirjoittelee muutama häiriintynyt jotka nimenomaan ovat näitä työtävieroksuvia tyyppejä,ylläpito näyttää kuitenkin poistelevan näitä roskaviestejä kohtuullisesti.
Hörhöjen on turha valittaa poistoista,kun ei kerran pystytä sanomaan mitään järkevää niin parempi olla kirjoittamatta mitään.
Hörhöjen on turha valittaa poistoista,kun ei kerran pystytä sanomaan mitään järkevää niin parempi olla kirjoittamatta mitään.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Jatketaan näiden "hörhöjen" huuhaa kirjoitusten poistamisia porukalla..............
muuten kirjoittamaan mitään järkevää ylipäätään.
Itse en ole varsinainen persujen kannattaja,mutta ei minun tarvitse silti kirjoittaa heistä puhdasta roskaa.
Miksi minipuolue perussuomalaisilla pitää olla kaksi kovapalkkaista puoluesihteeriä, vaikka paljon suuremmatkin puolueet tulevat toimeen yhdellä puoluesihteerillä?
Tuskimpa niin kovapalkkaisija, huom. Saarakkala on apulaispuoluesihteeri, toimii Soinin osa-aikaisena
kotimaan avustajana.Ihan järkeenkäypää. Oliko tuossa nyt niin kovin ihmeellistä?
Enpä ole muitten palkoista tietoinen mutta kerro sinä mistä nämä palkkatiedot olet saanut?
Onko sulla esittää faktaa? Sen tiedän että maahanmuuttaja voi saada yli tuon 3000 euroa kuussa kun kaikki tuet lasketaan yhteen tekemättä yhtään mitään, tai no anomuksia täyttämällä.
Vastasin kyllä puoluesihteeri kysymykseen, ei ole mun ongelma jos et ymmärrä.
Perusjäsen huomaa Ari Kähärän tekstin oitis, sinulla kun ei ole muuta elämää kuin perussuomalaisten haukkuminen.
Olet Kähärä aika mitätön mies. Sinua on äärimmäisen helppo lukea kirjoitustyylistäsi!
yrittää kovasti häiriköidä mutta tuntuu viestit poistuvan kiitettävästi,mikä oikein onkin.
Näiltä luusereilta on otettava luulot pois.
Soinin äänestäjä ole,mutta sinä sensijaan olet pelkkä seko häirikkö.
Hanki töitä
hävisikin jolle vastasin,eli nyt meni väärälle.
vituttaako...häh..häh...
Ps näyttää kaapin paikan.
ylläpito antaa bannia ipuripulijoille.