Kuten

Pohjolainen aloittanut jo tänään kampanjan Pesosen syrjäyttämiseksi.
Onnea Ipu
3140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joulupukki olisi sopiva pj. olisi ainakin kerran vuodessa lahjoja.

Äänestä
  • Masalla kovat luulot itsestään olivat poistaneet sivuiltaan neljän eronneen vapaajuankoskiliikkeen kuntaäänet 350 vaikka Masa nostaisi kannatusta 50% heidän yhteistä äänimääräänsä 700 jää uupumaan vielä 10 800 ääntä.

    Äänestä

  • banaani matikka kirjoitti:

    Masalla kovat luulot itsestään olivat poistaneet sivuiltaan neljän eronneen vapaajuankoskiliikkeen kuntaäänet 350 vaikka Masa nostaisi kannatusta 50% heidän yhteistä äänimääräänsä 700 jää uupumaan vielä 10 800 ääntä.

    tullu muita kun anty makkoi ja
    pellervo alanäkki-hursu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvasin kirjoitti:

Pohjolainen aloittanut jo tänään kampanjan Pesosen syrjäyttämiseksi.
Onnea Ipu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu