IRC anorektikoita?

Liikkuuko niitä siellä, kertokaahan nikkei!
6766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Irc-Galleria ei ole IRC.

Äänestä

No ihan ekana kyllä tulee mieleen miksi sä niitä sieltä kalastelet? Käytäs hieman hakua ja selaa GALLERIAN "anoreksiayhteisöjä" niin saattaapi löytyä.

Äänestä

sellanen yhteisö ku a-club on ainaki täynnä niitä. käytteleppä hakua ihan vaan

Äänestä

Oletko tirkistelijä?

Äänestä

Vtn laiha.

Äänestä
  • no ompa joo.. lol

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


IBA_ kirjoitti:

Liikkuuko niitä siellä, kertokaahan nikkei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu