VAALIKOJUILLA TAVATAAN!

Pitäkäähän muuten huoli että Sasit, Susit, Virkkuset, Kataiset Vapaavuoret, Lipposet ja muut eivät saa jauhaa mitään muuta kuin pakkoruotsia puoltavia kannanottojaan vaalikopperoissaan kyllästymiseen asti kun seuraavan kerran erehtyvät kansan pariin toreille kieltään lipomaan!!!
8133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tahansa jopa niin, että varmana itsensä tunteva pakkoruotsin puolustaja istuu eduskunnan ulkopuolella ihmettelemässä, että kuinkas tässä näin kävi?

Äänestä

Perussuomalaisten maanvyörymävoittto on paras vastaus noille epädemokraattisille pakkoruotsittajaille.

Äänestä

kuten nettifennot äänestävät persuja.

Äänestä
  • Uudellamaalla niitä on onneksi vain 334.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan_vihaksi_pistää kirjoitti:

Pitäkäähän muuten huoli että Sasit, Susit, Virkkuset, Kataiset Vapaavuoret, Lipposet ja muut eivät saa jauhaa mitään muuta kuin pakkoruotsia puoltavia kannanottojaan vaalikopperoissaan kyllästymiseen asti kun seuraavan kerran erehtyvät kansan pariin toreille kieltään lipomaan!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu