Kaks kysymystä ?

Saako mönkijällä ajaa jurrissa ?
Valvotaanko Poliiseja tehostetusti tällä viikolla ?
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

EI ja EI.
Onko vielä muuta syvämmelläs ?

Äänestä

mutta kuka siellä korvessa on kahtomassa jos vaikka rankoja ajelet ittelles. En kyllä suosittele kokkeilemaa.

Äänestä
  • käytännössä kyllä lienee oikea vastaus. jurrissa ei sais mutta joskus tulee kuitenkin, toiseen kysymykseen jyrkkä kyllä, tälläviikolla erityisesti. oli hyvä kysymys kyllä.

    Äänestä

  • ei,mutta kirjoitti:

    käytännössä kyllä lienee oikea vastaus. jurrissa ei sais mutta joskus tulee kuitenkin, toiseen kysymykseen jyrkkä kyllä, tälläviikolla erityisesti. oli hyvä kysymys kyllä.

    ajanut jäi kiinni ratista Pyhäjärvellä viime yönä,tehokasta toimintaa Polliisilta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epätietoinen komulta kirjoitti:

Saako mönkijällä ajaa jurrissa ?
Valvotaanko Poliiseja tehostetusti tällä viikolla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu