YLE saa uuven Bossin.

Hienoa ku on siihekkin hommaan valittu sinivalkoinen henkilö. noi punaniskat esim. junkkeri eivät ossoo mittään järkevää. tai jotain sittenkin hajoitta oman perusperheensä ja sit kovaa yritystä hajoitta muidenkin.punikit ovat ???
3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö se ole ihan sama kuka Ylen johtaja on

Äänestä
  • Valkoinen ja kraka sininen.ne ovat värit vapauden ja oikeiden kunnon kansalaisten värit. tarkastuksen voi tehdä valtakuntamme lipusta.

    Äänestä

Jotkut varmana iloitsee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ejprioj¨pseiojhskent kirjoitti:

Hienoa ku on siihekkin hommaan valittu sinivalkoinen henkilö. noi punaniskat esim. junkkeri eivät ossoo mittään järkevää. tai jotain sittenkin hajoitta oman perusperheensä ja sit kovaa yritystä hajoitta muidenkin.punikit ovat ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu