Haluaisin ostaa käytetyn Furet XL'än. Hinta mieluiten alle 100€. Jos on mahdollista niin kuljetus Jyväskylään, tai haku jostain, mieluiten keskisuomesta (suhteilla saan myös kauempaa häkin tänne).
Tarjouksia tänne tai osoitteeseen: jannuli95[ät]hotmail.com [ät=@]
O: Furet XL
4
362
Vastaukset
- et
ajatellut pitää frettiä tuollaiseen häkkiin suljettuna... Aivan naurettavan pieni ja tylsä paikka luonnostaan uteliaalle eläimelle.
- Sachiyo
Rotille ostan :). Sen takia tälle puolelle laitoin (myös) ilmoituksen, että freteille alunperin tarkoitettu (ja pieni sellainen, tiedän)
- huh,
Sachiyo kirjoitti:
Rotille ostan :). Sen takia tälle puolelle laitoin (myös) ilmoituksen, että freteille alunperin tarkoitettu (ja pieni sellainen, tiedän)
turhaan siis säikähdin :) Rotillehan tuota varmaan saa muokkailtuakin mukavammaksi paikaksi. Toisaalta rotille pystyy varmaan myös itse rakentamaan aika helposti häkkejä... Mutta onnea häkin etsintään.
- Sachiyo
huh, kirjoitti:
turhaan siis säikähdin :) Rotillehan tuota varmaan saa muokkailtuakin mukavammaksi paikaksi. Toisaalta rotille pystyy varmaan myös itse rakentamaan aika helposti häkkejä... Mutta onnea häkin etsintään.
Itse en pysty rakentaa, ja itsetekemiä on vaikeampi pitää puhtaana yms. Tottakai itsetekemiäkin saa tarjota :). Kiitos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19510856Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 351597
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500