Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehen keston pidentäminen

Miten miehen siemensyöksyä voisi viivyttää? Taukoja yhdynnän aikana ollaan kokeiltu, mutta olisko jotain muita konsteja?
31092
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taukoo nainnissa...ota miehes kulli käteen ja runkkaa sitä...sit kun sil meinaa tulla, laita peukalo kullinnupin päähän....pidä sitä siinä jonkin aikaa, näin estät siemensyöksyn...sen jälkeen miehes kestää pitkään...ja sat kullia vaikka kuin kauan

Äänestä

Tai laitat sormen omaan perseeseen !

Äänestä

Miten naisen orgasmia voisi jouduttaa? Kun tuntuu etteivät saa ensinkään!

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Minna kirjoitti:

Miten miehen siemensyöksyä voisi viivyttää? Taukoja yhdynnän aikana ollaan kokeiltu, mutta olisko jotain muita konsteja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu