Reunalla-ohjelman palauteposti

telkku.com

Ainut ja oikea palautepostilaatikko, joka käsitellään TV7 taholta asiallisesti ja tullaan antamaan vastauksia näihin tahoiltamme TV7 ja ohjelman tekijä Ester Aili Heinonen ovat PALAUTEPOSTIT: www.TV7.fi ja [email protected] ja [email protected] Tämä koskee Reunalla-ohjelmaa. Ilmoitamme tämän jotta katsojat tietävät mihin laittavat palautteen, jonka olemme hyväksyneet.

Siunauksin TV7 ja Ester Aili Heinonen

3

1379

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TV7-fani

      VÄÄRÄT SÄHKÖPOSTIOSOITTEET !

      Ylläolevassa viestissä oli väärät sähköpostiosoitteet.
      Kaksi ensimmäistä oli virheellisiä. Niiden pitäisi olla...

      www.tv7.fi
      [email protected]

      • TV7-fani

    • Tulimummo

      VAROITUS: Ester Aili Heinosen eksytyksestä. Hän kirjoittaa Uusi Elämä- lehdessä (nro 6.7/2007) artikkelin "Olin terroristien vankina". Eksytys nro 1: "Kuulin, kun he keskustelivat (terroristit). Heidän puheensa oli huonoa englantia" HALOO miksi arabit puhuisivat keskenään englantia? Eksytys nro 2: "Nuorempi miehistä laittoi minut betoniseinää vasten ja ampui laukauksen (konepistoolilla) vasemman jalkani viereen. Seinään tuli iso reikä" HALOO jokainen armeijan käynyt tietää ettei rynnäkkökiväärilläkään saa reikää betoniseinään saati sitten konepistoolilla. Eksytys nro 3: "Ymmärsin, että olin saanut enkelin avukseni. Hän vei minut Tel Avivin kalleinpaan hotelliin, tilasi minulle ruoat, huonepalvelut ja vartijan" HALOO miksi juuri äsken enkelin pelastama ihminen tarvitsee ihmisvartijaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1201
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      86
      817
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      29
      761
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      64
      677
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      606
    6. 31
      593
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      548
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      531
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe