Taas NEEKERIN raiskaus!

Kiitos Astrid Thors taas tästä!:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010022211174131_uu.shtml

Totuus on että RKP ja Thors puolustelee näitä raiskaajia ja näitä halutaan lisää Suomeen raiskaamaan suomalaisia naisia.
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hylkäävät Suomessa uskontonsa opetukset ja muuttuvat rikollisiksi ?

Äänestä

käytä musta sanaa n------- sijasta. Olemme Euroopassa, emme peräkylässä.

Äänestä
  • Euroopassakin on valitettavasti vielä sisäsiittoisia peräkyliä. Kuten Helsinki, Kuopiosta tai Joensuusta puhumattakaan!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Thors vastuuseen kirjoitti:

Kiitos Astrid Thors taas tästä!:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010022211174131_uu.shtml

Totuus on että RKP ja Thors puolustelee näitä raiskaajia ja näitä halutaan lisää Suomeen raiskaamaan suomalaisia naisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu