etsintäkuulutus!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010022311180184_uu.shtml

mustaihoinen nainen on leivttäny hiv:iä ja poliisi etsii uhreja ^^
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sen on näkönen nainenkin etten ihan heti sänkyyn menis kyllä ton kanssa:O

Äänestä
  • kovassa puutteessa ollut jos ton alkuasukkaan kanssa on yhtynyt ilman suojausta tai suojauksella.Saas nähdä kuinka moni ukkomies on aitsin saanut ja muijaansa vielä tartuttanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilikkupilikku kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010022311180184_uu.shtml

mustaihoinen nainen on leivttäny hiv:iä ja poliisi etsii uhreja ^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu