I Love You Phillip Morris

tixsu

4

967

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pera123

      Meinaan itsekin mennä katsomaan kyseisen elokuvan heti perjantaina ensi-illassa. Jim Carrey ja Ewan McGregor homoina en tiedä itkeäkö vai nauraa!

      • perttu86

        Onhan se vähän tällainen Ave Ventura goes gay meininki. Mut yllättävän hyvä lopputulos, et onneks kävin katsomassa.


    • Pera123

      Joo olivathan ne ilmeet taas tuttua kamaa, mutta toimivaa ja hauskaa oli kyllä alusta loppuun. En ollut ennen kuullutkaan tälläisistä henkilöistä mihin elokuva perustui, mutta on tuo Steven Russel kyllä aikamoinen kaveri =D

      • Naurava kulkuri

        tää on hervoton leffa.. ei voi olla todellinen tuo Russel. Päästäkää mies vapaaksi niin saadaan jatko-osa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      39
      5298
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      85
      3782
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      50
      3180
    4. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      11
      3055
    5. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      62
      3055
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2393
    7. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      148
      1902
    8. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1878
    9. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      10
      1835
    10. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1751
    Aihe