Haistakaa vittu

haistakaa vittu te rattijuopon suojelijat.
Jos isi suojelee niin vittuuko kaikki kesämökkeilijät, sanokaa suoraan.Joskus voi olla kyyvissä teijjänkin lapset.
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja milloin?? aivan öönä....

Äänestä

Puhut täyttä asiaa. Itse olen polttanut kortin jo 3 kertaa. Mulla on ollut korkeiman varjelu. Mitään pahempaa ei ole onneks tapahtunu paitsi kerran ajoin autoni tuusan"nuuskaks. Nyt olen oppinut. Kesämökkeilijät todella sujelee näitä juoppoja. . .. etti menis loma pilalle. Lyhyt näköstä ajattelua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isin bmw kirjoitti:

haistakaa vittu te rattijuopon suojelijat.
Jos isi suojelee niin vittuuko kaikki kesämökkeilijät, sanokaa suoraan.Joskus voi olla kyyvissä teijjänkin lapset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu