hei sukkahousumies joko olet taas vetelemässä kuivia. Hoh hoh hoo punikkihomoa kun ei ole muuta tekemistä niin kiihottaa itseään vastailemalla itselleen. Hoh hoh hoo unelmoi Kataisesta, mutta kun Katainen ei ole kiinnostunut miehistä niin pettynyt homppeli kirjoittelee näille palstoille.
Sukkahousumies homo
vetelee
456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ei saa loukata homoja. Sukkahousumies on poikkeuksellinen luuseri, jolla ei ole omaa elämää. Sukkahousumies elää elämäänsä SAKn propagandan kautta. Hänellä ei ollut lapsena kuin pari puulelua ja nekin olivat jääneet patterin väliin ja taakse.
Koettakaa nyt ymmärtää, kuinka vaikeaa sukkahousumiehellä on. Vaalit 2007 oli ostettu valmiiksi demareiden vaalivoittoa varten, mutta kansa ei äänestänytkään demareiden tahdon mukaisesti. Sukkahousumiehen elämä on kovaa, mutta kovuutta sukkahousumiehellä löytyy vain yläpäästä ei alapäästä laisinkaan.
Olenkin ihmetellyt palstan kirjoittelua. Hyvä että selvisi tämäkin asia. Pitäisi lähettää kallonporaajalle tämä punikki. Ei tulisi isoa vahinkoa, vaikka jäisi sille matkalle.
Pelkkä vittuileva pelle.
jos väität että demarit olisi kiinnostunut mistään muusta kuin äänistä, niin olet sak:n syöttiläsporsas.