Siitä ja perseestä tulee vain ruskea kieli.
Miksi SKP imee vasureiden
kyrpää?
489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuvitteletteko te kusipäät, että vasurit ovat jotain muuta kuin sekunda vasemmistolaisia? Voi teitä. Kuinka monta kertaa vasureiden pitää potkia teitä persuksiin, että te tajuatte, että vasurit eivät ole sen kummempia kuin pseudodemareita?
Kuinka kauan teitä pitää potkia perseelle ennen kun te tajuatte todellisuuden? Siis sen, että vasurit pussaavat demarien persettä, demarit oikeiston persettä, jne. Te ette ikinä tule tällä tavalla saamaan kuin vaalitappioita. Teistä ei todellakaaan ole mitään hyötyä Suomen työväestölle. Jopa STP on teihin verrattuna vasemmistoa.
porvareiden perseennuolijoita. En minä osaa sitä kauniimmin sanoa. Luin tiekkaria. Se oli ihan sama kuin olisin lukenut hesaria.
Täyttä paskaa ja propagandaa.
Nomoretosay.
Skeida on skeidaa.