Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vieraana omassa ruumiissa

Olen 29 vuotias tavallinen nainen, ja myynyt satunnaisesti seksipalveluja puolen vuoden ajan pienelle "asiakaskunnalle".
Olen haksantanut "alaan" joskus jo teininä ensimmäisen kerran, mutta pidin sitä nuoruuden hölmöilynä.

Olen huomannut joskus sen vieraantumisen tunteen, jonka tunteeton seksi voi saada aikaan: eli tunnen joskus asiakkaan kanssa yhdynnässä ollessani outoa ulkopuolisuutta.
Olen ollut yhteydessä Salli ry:hyn, ja uskon että he tekevät hyvää työtä jotta meille "puoli-ammattilaisille" ja niille oikeille ammattilaisille on tukea tarvitessa.

Tuo tunteettomuus: se ei aina ole kylmyyttä. Esim. minulla on ollut treffikumppaneina aivan ihania miehiä, jotka tuovat minulle kukkia, lahjioja,,, joskus saan kukkia ja lahjoja siviiliammattini liiketilaan. (olen parturi-kampaaja).

On vaikeaa irrottuatua silti vaikka asiakkaat olisivatkin kivoja ja ymmärtäväisiä. Haluaisin joskus aloittaa puhtaalta pöydältä yhen ihanan miehen ja lasten kanssa.
11697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mulla sama asia ;) olen työskennellyt suurinpiirtein yhtä kauan kuin sinä ja olen suurinpiirtein saman ikäinen, tosin näytän ikäistäni noin 5-7 vuotta nuoremmalta ja useinmiten asiakkaat luulevat että olen noin 21-23-vuotias..

Mulla on pelkkää hyvää sanottavaa tästä alasta. Olen lopettanut baari-elämän, en juo enkä polta, puhumattakaan jostain huumeista (mitä ne on?:) Olen maksanut opintovelkani pois, rahaa on jäänyt säästöön niin hyvin että oikein hymyilyttää. Harrastuksiin on varaa, samoin ihaniin vaatteisiin ja asioihin mistä ennen vaan haaveilin.

Asiakkaat on suurimmaks osaks mahtavia. Noin 50% on todella hyviä kokemuksia, ehkä 1/10 tai harvempi asiakas saattaa olla epäystävällinen tai muuten vain ällöttävä. Mitään vaaratilanteita ei ole vastaan tullut. Monesti on ollut ihania kohtaamisia ja illanviettoja sekä yksinkertaisesti vain hauskoja tyyppejä joiden kanssa on tullut naurettua aamutunneille asti.

Näistä asioista on vaan tosi vaikee puhua kenenkään kanssa ja siks tällainen yksinäisyys on vaikein asia tällä alalla (ystävät onneksi ymmärtävät, he harvat mutta parhaat). Pari sutenööriä on tarjoutunut "yhteistyöhön" mutta en ole koskaan edes halunnut tavata heitä. Huvittavinta on että opiskelen ja käyn osa´-aikatöissä samanaikaisesti! Asiakkaita otan viikossa tämän lisäksi noin 5. Joskus enemmä, joskus vähemmän. Minulla on usein yksi päivä viikossa jolloin voin ottaa sekä "aamutreffit" että "iltatreffit". Siinä välissä käyn kotona laittautumassa ja peseytymässä. En mene räjähtäneen näköisenä uusille treffeille. Kuukautisiin tuhlaantuu muutama päivä..

Itse en tosin haaveile perheestä enkä lapsista vaan olen jo tietyssä mielessä päätökseni sen suhteen tehnyt.. ;) olen elänyt aikaisemmin 2 pitkässä (toinen suhde ensirakkauteni kanssa joka alkoi 15-vuotiaana ja loppui 21-vuotiaana, toinen sitten 22-27 vuotiaana) parisuhteessa joista on jäänyt kaiken yrittämisen ja panostamisen jälken vain luu kouraan.

Nyt nautin vapaudestani ja nautin työstäni, usko tai älä! Saattaa kuulostaa suorastaan mielisairaalta mutta tämä elämäntilanne on minulle parasta mitä on koskaan tapahtunut... ;) ehkä asiaan saattaa vaikuttaa sekin että olen opiskellut unelma-alaani yliopistossa ja pian valmistumassa..

Äänestä
  • Kiitos että kerrot kokemuksesi Dreamgirl.

    Itse olen kokenut loppujen lopuksi hämmentävänä ja outona, että mies jota en rakasta työntää kovettuneen kalunsa sisääni ja hinkkaa sen tyhjäksi minun sisälläni.
    En haluaisi käyttää noin raadollista ja ikävää kieltä koske olen hokenut olevani "escort" tai "special escort" erottuakseni jostain katuhuorasta, mutta rapistuvaahan tuollainen on.

    Kondomipakko pitää huolen, ettei mies varsinaisesti koske minuun. En anna suudella, enkä tee mitään suujuttuja. Suuni on varattu sulhaselleni.

    Äänestä

  • iines_29 kirjoitti:

    Kiitos että kerrot kokemuksesi Dreamgirl.

    Itse olen kokenut loppujen lopuksi hämmentävänä ja outona, että mies jota en rakasta työntää kovettuneen kalunsa sisääni ja hinkkaa sen tyhjäksi minun sisälläni.
    En haluaisi käyttää noin raadollista ja ikävää kieltä koske olen hokenut olevani "escort" tai "special escort" erottuakseni jostain katuhuorasta, mutta rapistuvaahan tuollainen on.

    Kondomipakko pitää huolen, ettei mies varsinaisesti koske minuun. En anna suudella, enkä tee mitään suujuttuja. Suuni on varattu sulhaselleni.

    Itse suutelen, joskus niin pitkään että huulten ympäristö menee ihan ruvelle =D kondomeja käytän kyllä, paljaalla otan monesti suihin.

    Jotkut ystäväni haluaisivat kokeilla samaa, mutta sanovat etteivät ehkä uskaltaisi. Itselläni taitaa olla kova pää, loppujen lopuksi.. kun tämä ei vahingoita minua mitenkään.. en vaihtaisi tämänhetkistä elämäntilannettani entiseen elämääni jossa elin tylsässä parisuhteessa ilman virikkeitä ja minuun kohdistuva hyvänäpito loppui jossain vaiheessa. olen parisuhteessa kokenut väkivaltaa, sekä henkistä että fyysistä, sekä pettämsitä. Itse en ole koskaan pettänyt miestäni.

    En minäkään sano itseäni escortiksi, huoraksi, ilotytöksi, heitukaksi, vaikka oikeastaan nuo nimitykset ovat ihan hauskoja. Ja jokaisellahan meillä on seksielämä, joka ei periaatteessa kuulu toisille. Kateellisia vaan riittää joka lähtöön ;D

    Äänestä

  • Minulla ei ole lapsia enkä aio vielä hankkia.

    Huolehdi sinä omistasi äläkä puutu toisten asioihin.

    Äänestä

  • Olen alalla kirjoitti:

    Minulla ei ole lapsia enkä aio vielä hankkia.

    Huolehdi sinä omistasi äläkä puutu toisten asioihin.

    en tarkoittanut sua "olen alalla" vaan tuota tyyppiä joka täällä jatkuvasti haukkuu meitä palveluntarjoajia ;)

    tuollaisella miehellä (tai naisella) ei voi olla kovinkaan terve suhde lapseensa jos hänellä sellaisia on...

    mullakaan ei lapsia enkä aio hankkiakaan..

    Äänestä

  • iines_29 kirjoitti:

    Kiitos että kerrot kokemuksesi Dreamgirl.

    Itse olen kokenut loppujen lopuksi hämmentävänä ja outona, että mies jota en rakasta työntää kovettuneen kalunsa sisääni ja hinkkaa sen tyhjäksi minun sisälläni.
    En haluaisi käyttää noin raadollista ja ikävää kieltä koske olen hokenut olevani "escort" tai "special escort" erottuakseni jostain katuhuorasta, mutta rapistuvaahan tuollainen on.

    Kondomipakko pitää huolen, ettei mies varsinaisesti koske minuun. En anna suudella, enkä tee mitään suujuttuja. Suuni on varattu sulhaselleni.

    "Itse olen kokenut loppujen lopuksi hämmentävänä ja outona, että mies jota en rakasta työntää kovettuneen kalunsa sisääni ja hinkkaa sen tyhjäksi minun sisälläni."

    Jos tuon koet outona niin silloin sulla on vääränlaisia asiakkaita tai et ole sopiva hommaan. Itse olen nyt 30, tein tuota hommaa noin 2 vuotta kun olin opiskelija, pari vuotta sitten. Valikoin asiakkaat (myöskin vain pieni asiakaskunta) tarkoin sen perusteella, että meillä synkkasi hyvin koska nimenomaan en halunnut mitään tyhjiä tai negatiivisia fiiliksiä siitä, vaan halusin nauttia seksistä. Ja nautinkin, en kadu koko asiaa yhtään. Mutta kyllä se into siihen sitten lopahti sen parin vuoden jälkeen, kun se "hohto" hävisi. Ja sitten tapasinkin kiinnostavan miehen ja nyt ollaan tapailtu pari kuukautta.

    Dreamgirl tuossa sanoi:

    "Nyt nautin vapaudestani ja nautin työstäni, usko tai älä! Saattaa kuulostaa suorastaan mielisairaalta mutta tämä elämäntilanne on minulle parasta mitä on koskaan tapahtunut... ;) ehkä asiaan saattaa vaikuttaa sekin että olen opiskellut unelma-alaani yliopistossa ja pian valmistumassa.."

    Kuulostaa hyvälle, mutta muista että tällaiset jutut äkkiä muuttuvat elämässä. En minäkään vielä 6kk sitten ajatellutkaan rupeavani suhteeseen vielä pitkään aikaan, mutta nyt on eri ääni kellossa.. ;)

    Äänestä

Olen suunnilleen sinun ikäisesi ja olen harrastanut tätä "ammattia" vähän alle puoli vuotta. Tosin asiakkaita olen aika vähän tavannut, eli melko suppea asiakaskunta.

Lopetan tämän heti kun vaan taloudellinen tilanne sallii. Itsellän on sellainen pelko takaraivossa, että entä jos jotain vielä sattuu..?

Useimmat ovat kuitenkin olleet yllättävän mukavia, ehkä enemmän pelänneet että jään heihin roikkumaan. Itseäni ei todellakaan kiinnosta tällä hetkellä kenenkään kanssa seurustelu, saati sitten että jäisin roikkumaan johonkin tiettyyn ihmiseen. Haluaisin vain saada unelma-ammatin ja laskut maksettua ja siinä kun ei yhteiskunta eikä vanhemmat auta pätkääkään.

Miten olet vältellyt huono asiakkaita, vai onko vain kohdallasi ollut älytön tuuri, että kaikki ovat mukavia..?

Haluaisin myös aloittaa puhtaalta pöydältä, ns. uuden elämän, mutta kai se vie jonkun aikaa vielä aikaa.

Äänestä
  • ensinnäkin: heivaa tinkijät. Pyydä kolminumeroista summaa palveluistasi ja jos joku pyytää pelkkää suihinottoa, älä suostu alentamaan hintaa. Suomalaisen, hyväkroppaisen ja alle 30-vuotiaan kannattaisi pyytää 150 euroa ihan normaalista seksistä kondomin kanssa. Se ei ole korkea hinta ja asiakkaita riittää kyllä. Sitten jos on kyse erikoisuuksista esim. anaali tms. pyydä ainakin 50 euroa ekstraa. Kaikilla ei ole varaa mutta korkea hintataso karsii idiootit pois asiakaskunnasta. Muistathan että olet suomalainen? Korosta aina sitä.

    Ilmoita ehtosi, eli se, että otat maksun heti ennen mitään muuta, se, että molemmat ovat selvin päin ja että odotat myöskin hyvää käytöstä. Herrasmiehet tajuavat nämä asiat luonnollisesti. Ilmoita myös että toivoisit että tapaamisella molemmat osapuolet noudattaisivat hyvää hygieniaa. Voit myös sanoa että sinulla on tuntitaksa, eli et ala nussimaan tuntikausia kenenkään kanssa, vaan seuraavat tunnit ovat aina 50 euroa lisää, vähintään.

    Toiseksi, älä ota kotiisi ketään. Voi olla että koti ei tunnu enää kodilta tuon touhun jälkeen tai että joku urpo tulee soittelemaan ovikelloa kuultuaan kaveriltaan missä asut.. kohderyhmäsi on siis miehet, joilla on varaa sekä hotellihuoneeseen että tyttöön.

    Vaarallisten tyyppien tunnistaminen vaatii sosiaalista älyä. Itse olen tunnistanut nämä tyypit jo heidän kommunikaatiotyylistään, joka saa hälytyskellot soimaan. Jos otat vastaan sähköposteja, älä vastaa viesteihin, jotka ovat alle 2 riviä pitkiä. Jos sinulla on numero näkyvillä, älä vastaa tuntemattomiin numeroihin. Pelkästään "mitä maksaa?" -viestit ovat usein miehiltä, joita ei kannata tavata. Sopivia tyylejä kysyä tapaamisen ehdoista on "mitkä olisivat ehtosi tapaamiselle"? jne.

    Suosittelen tapaamaan tyyppejä, jotka asuvat kalliimmilla alueilla. Heillä on ainakin rahaa, joten he eivät tingi tai vaadi liikoja. Suosittelen tapaamaan vähän vanhempia herroja, koska nuoremmilla harvoin on varaa. 50-vuotiaalla upporikkaalla ei ole ongelmia tilata hotellihuone, shampanjapullo ja sinut pitämään seuraa vaikka 3 tunniksi, josta saat jo parhaassa tapauksessa useamman satasen. Älä tapaa ikäisiäsi. En suosittele ainakaan. Heissä on jotain helmiä mutta yleensäkin oma ikäluokka ei ole hyvä...

    Panosta alusvaatteisiin. Osta laadukasta merkkiä, ei liian pornoa, vaan naisellista, sinulle sopivaa ja mitä kalliimpaa, sen parempi. Ajele karvasi, käy kampaajalla, kosmetologilla ja manikyyrissä jos sinulla on varaa. Syö terveellisesti. Älä käytä alkoholia, tupakkaa tai huumeita.

    Yksi hyvä vihje vielä: Jos sinulla on ystävä, kannatan yhteistyötä. Miehet ottavat mielellään kaksi naista ja maksavat saman hinnan per henkilö kuin yhdestäkin naisesta. Lisäksi se on turvallisempaa tai ainakin siis olo on turvallisempi. Lisäksi on joku jonka kanssa jakaa tapahtuneita asioita jne.

    Äänestä

  • Dreamgirl82 kirjoitti:

    ensinnäkin: heivaa tinkijät. Pyydä kolminumeroista summaa palveluistasi ja jos joku pyytää pelkkää suihinottoa, älä suostu alentamaan hintaa. Suomalaisen, hyväkroppaisen ja alle 30-vuotiaan kannattaisi pyytää 150 euroa ihan normaalista seksistä kondomin kanssa. Se ei ole korkea hinta ja asiakkaita riittää kyllä. Sitten jos on kyse erikoisuuksista esim. anaali tms. pyydä ainakin 50 euroa ekstraa. Kaikilla ei ole varaa mutta korkea hintataso karsii idiootit pois asiakaskunnasta. Muistathan että olet suomalainen? Korosta aina sitä.

    Ilmoita ehtosi, eli se, että otat maksun heti ennen mitään muuta, se, että molemmat ovat selvin päin ja että odotat myöskin hyvää käytöstä. Herrasmiehet tajuavat nämä asiat luonnollisesti. Ilmoita myös että toivoisit että tapaamisella molemmat osapuolet noudattaisivat hyvää hygieniaa. Voit myös sanoa että sinulla on tuntitaksa, eli et ala nussimaan tuntikausia kenenkään kanssa, vaan seuraavat tunnit ovat aina 50 euroa lisää, vähintään.

    Toiseksi, älä ota kotiisi ketään. Voi olla että koti ei tunnu enää kodilta tuon touhun jälkeen tai että joku urpo tulee soittelemaan ovikelloa kuultuaan kaveriltaan missä asut.. kohderyhmäsi on siis miehet, joilla on varaa sekä hotellihuoneeseen että tyttöön.

    Vaarallisten tyyppien tunnistaminen vaatii sosiaalista älyä. Itse olen tunnistanut nämä tyypit jo heidän kommunikaatiotyylistään, joka saa hälytyskellot soimaan. Jos otat vastaan sähköposteja, älä vastaa viesteihin, jotka ovat alle 2 riviä pitkiä. Jos sinulla on numero näkyvillä, älä vastaa tuntemattomiin numeroihin. Pelkästään "mitä maksaa?" -viestit ovat usein miehiltä, joita ei kannata tavata. Sopivia tyylejä kysyä tapaamisen ehdoista on "mitkä olisivat ehtosi tapaamiselle"? jne.

    Suosittelen tapaamaan tyyppejä, jotka asuvat kalliimmilla alueilla. Heillä on ainakin rahaa, joten he eivät tingi tai vaadi liikoja. Suosittelen tapaamaan vähän vanhempia herroja, koska nuoremmilla harvoin on varaa. 50-vuotiaalla upporikkaalla ei ole ongelmia tilata hotellihuone, shampanjapullo ja sinut pitämään seuraa vaikka 3 tunniksi, josta saat jo parhaassa tapauksessa useamman satasen. Älä tapaa ikäisiäsi. En suosittele ainakaan. Heissä on jotain helmiä mutta yleensäkin oma ikäluokka ei ole hyvä...

    Panosta alusvaatteisiin. Osta laadukasta merkkiä, ei liian pornoa, vaan naisellista, sinulle sopivaa ja mitä kalliimpaa, sen parempi. Ajele karvasi, käy kampaajalla, kosmetologilla ja manikyyrissä jos sinulla on varaa. Syö terveellisesti. Älä käytä alkoholia, tupakkaa tai huumeita.

    Yksi hyvä vihje vielä: Jos sinulla on ystävä, kannatan yhteistyötä. Miehet ottavat mielellään kaksi naista ja maksavat saman hinnan per henkilö kuin yhdestäkin naisesta. Lisäksi se on turvallisempaa tai ainakin siis olo on turvallisempi. Lisäksi on joku jonka kanssa jakaa tapahtuneita asioita jne.

    Tämä oli oikeasti tosi hyvä teksti niille, jotka alalle pyrkimistä harkitsevat. Viestissä on koottuna kaikki samat asiat, joita itsekin korostaisin 'ammatin' aloittamista miettivälle. Omasta mielestäni ehdottomasti tärkein asia oman turvallisuuden kannalta on se, että ei tulisi koskaan lähteä tapaamaan sellaista ihmistä, josta vähääkään syntyy epämiellyttävä olo. Olen kerran sen tehnyt ja vaikkei mitään kovin kummaa tapahtunutkaan, niin tapaamisesta jäi hyvin epämiellyttävä olo. Ja lisäisin tuohon listaan vielä sen, että jos joku tekee oharit, on turha sopia uuttaa tapaamista kyseisen henkilön kanssa vaikka kuinka selittelisi ja pahoittelisi tapahtunutta, koska lähes 100 prosentin varmuudella tekee oharit uudestaan. Se on eri asia, jos joku hyvissä ajoin peruuttaa tapaamisen, koska täytyy ymmärtää, että hyvin usein asiakkailla on perhe, joka saattaa muuttaa aikatauluja.

    Äänestä

  • Dreamgirl82 kirjoitti:

    ensinnäkin: heivaa tinkijät. Pyydä kolminumeroista summaa palveluistasi ja jos joku pyytää pelkkää suihinottoa, älä suostu alentamaan hintaa. Suomalaisen, hyväkroppaisen ja alle 30-vuotiaan kannattaisi pyytää 150 euroa ihan normaalista seksistä kondomin kanssa. Se ei ole korkea hinta ja asiakkaita riittää kyllä. Sitten jos on kyse erikoisuuksista esim. anaali tms. pyydä ainakin 50 euroa ekstraa. Kaikilla ei ole varaa mutta korkea hintataso karsii idiootit pois asiakaskunnasta. Muistathan että olet suomalainen? Korosta aina sitä.

    Ilmoita ehtosi, eli se, että otat maksun heti ennen mitään muuta, se, että molemmat ovat selvin päin ja että odotat myöskin hyvää käytöstä. Herrasmiehet tajuavat nämä asiat luonnollisesti. Ilmoita myös että toivoisit että tapaamisella molemmat osapuolet noudattaisivat hyvää hygieniaa. Voit myös sanoa että sinulla on tuntitaksa, eli et ala nussimaan tuntikausia kenenkään kanssa, vaan seuraavat tunnit ovat aina 50 euroa lisää, vähintään.

    Toiseksi, älä ota kotiisi ketään. Voi olla että koti ei tunnu enää kodilta tuon touhun jälkeen tai että joku urpo tulee soittelemaan ovikelloa kuultuaan kaveriltaan missä asut.. kohderyhmäsi on siis miehet, joilla on varaa sekä hotellihuoneeseen että tyttöön.

    Vaarallisten tyyppien tunnistaminen vaatii sosiaalista älyä. Itse olen tunnistanut nämä tyypit jo heidän kommunikaatiotyylistään, joka saa hälytyskellot soimaan. Jos otat vastaan sähköposteja, älä vastaa viesteihin, jotka ovat alle 2 riviä pitkiä. Jos sinulla on numero näkyvillä, älä vastaa tuntemattomiin numeroihin. Pelkästään "mitä maksaa?" -viestit ovat usein miehiltä, joita ei kannata tavata. Sopivia tyylejä kysyä tapaamisen ehdoista on "mitkä olisivat ehtosi tapaamiselle"? jne.

    Suosittelen tapaamaan tyyppejä, jotka asuvat kalliimmilla alueilla. Heillä on ainakin rahaa, joten he eivät tingi tai vaadi liikoja. Suosittelen tapaamaan vähän vanhempia herroja, koska nuoremmilla harvoin on varaa. 50-vuotiaalla upporikkaalla ei ole ongelmia tilata hotellihuone, shampanjapullo ja sinut pitämään seuraa vaikka 3 tunniksi, josta saat jo parhaassa tapauksessa useamman satasen. Älä tapaa ikäisiäsi. En suosittele ainakaan. Heissä on jotain helmiä mutta yleensäkin oma ikäluokka ei ole hyvä...

    Panosta alusvaatteisiin. Osta laadukasta merkkiä, ei liian pornoa, vaan naisellista, sinulle sopivaa ja mitä kalliimpaa, sen parempi. Ajele karvasi, käy kampaajalla, kosmetologilla ja manikyyrissä jos sinulla on varaa. Syö terveellisesti. Älä käytä alkoholia, tupakkaa tai huumeita.

    Yksi hyvä vihje vielä: Jos sinulla on ystävä, kannatan yhteistyötä. Miehet ottavat mielellään kaksi naista ja maksavat saman hinnan per henkilö kuin yhdestäkin naisesta. Lisäksi se on turvallisempaa tai ainakin siis olo on turvallisempi. Lisäksi on joku jonka kanssa jakaa tapahtuneita asioita jne.

    Miksi omanikäiset eivät ole hyvä valinta? Olen nyt asiakkaan näkökulmalla liikkeellä. Olen opiskelijamies ja olen etsinyt oman ikäistä seuraa.

    Olen etsinyt seuraa pääasiassa netti-ilmoituksista. Ilmoituksissa omanikäiseni työläiset hakee pääasiallisesti 30-40v seuraa. Mutta olen kaksi kertaa saanut sovittua treffit.Toinen heista ei tullut edes paikalle ja en saanut häntä enää kiinni. Toinen ilmoitti sentään ajoissa peruvansa tapaamisen, mutta hän ei enää halunnut sopia uuttaa tapaamista.

    Tapaamiset olisivat tapahtuneet hotellissa. Ehdotin myös vapaaehtoista tapaamista julkisella paikalla. Lähetin jopa kuvani. Kerroin itsestäni ja opiskeluistani. Toisella oli hinnasto valmiina ja toinen tahtoi ehdotuksia. Ja tahdoin vain normaaliseksiä.

    Sanoin kyllä myös, että olen täysin kokematon seksin suhteen. Molemmat sanoivat kuitenkin olevansa ok tämän suhteen. Mutta onko tämäkin yksi syy minkä takia torjua asiakas?

    Äänestä

  • opiskelija23 kirjoitti:

    Miksi omanikäiset eivät ole hyvä valinta? Olen nyt asiakkaan näkökulmalla liikkeellä. Olen opiskelijamies ja olen etsinyt oman ikäistä seuraa.

    Olen etsinyt seuraa pääasiassa netti-ilmoituksista. Ilmoituksissa omanikäiseni työläiset hakee pääasiallisesti 30-40v seuraa. Mutta olen kaksi kertaa saanut sovittua treffit.Toinen heista ei tullut edes paikalle ja en saanut häntä enää kiinni. Toinen ilmoitti sentään ajoissa peruvansa tapaamisen, mutta hän ei enää halunnut sopia uuttaa tapaamista.

    Tapaamiset olisivat tapahtuneet hotellissa. Ehdotin myös vapaaehtoista tapaamista julkisella paikalla. Lähetin jopa kuvani. Kerroin itsestäni ja opiskeluistani. Toisella oli hinnasto valmiina ja toinen tahtoi ehdotuksia. Ja tahdoin vain normaaliseksiä.

    Sanoin kyllä myös, että olen täysin kokematon seksin suhteen. Molemmat sanoivat kuitenkin olevansa ok tämän suhteen. Mutta onko tämäkin yksi syy minkä takia torjua asiakas?

    Nuoret horot karttaa ikäisiään, koska ne EIVÄT ole niin otetuttuja "nuoresta lihasta" niihin saattaa törmätä kartsalla, kun liikkuvat siviilissä samoissa paikoissa. Tosi on, että vanhemmalle käpylle tollasen pirtsakkaat 20:n puristelu ja paneminen antaa varmaan tiettyjä kiksejä.. hyvä puoli siinä, että horon ei tartte paljoon tosiaan osata, kuhan on patjana.

    Nuoret jannut ei saa paljoakaan irti noista teinihoroista, suosittelen 40 :stä osaavaa naista, ei mitään nirppanokkaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


iines_29 kirjoitti:

Olen 29 vuotias tavallinen nainen, ja myynyt satunnaisesti seksipalveluja puolen vuoden ajan pienelle "asiakaskunnalle".
Olen haksantanut "alaan" joskus jo teininä ensimmäisen kerran, mutta pidin sitä nuoruuden hölmöilynä.

Olen huomannut joskus sen vieraantumisen tunteen, jonka tunteeton seksi voi saada aikaan: eli tunnen joskus asiakkaan kanssa yhdynnässä ollessani outoa ulkopuolisuutta.
Olen ollut yhteydessä Salli ry:hyn, ja uskon että he tekevät hyvää työtä jotta meille "puoli-ammattilaisille" ja niille oikeille ammattilaisille on tukea tarvitessa.

Tuo tunteettomuus: se ei aina ole kylmyyttä. Esim. minulla on ollut treffikumppaneina aivan ihania miehiä, jotka tuovat minulle kukkia, lahjioja,,, joskus saan kukkia ja lahjoja siviiliammattini liiketilaan. (olen parturi-kampaaja).

On vaikeaa irrottuatua silti vaikka asiakkaat olisivatkin kivoja ja ymmärtäväisiä. Haluaisin joskus aloittaa puhtaalta pöydältä yhen ihanan miehen ja lasten kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu