Moniveto 2

28.2 2010

1. Metz- Le Havre, 2. Reggina-Frosinone, 3. CD Nacional-Belenenses. Kohteista nro 2. pelattiin eilen (Reggina voitti 1-0). Moniveto 3,kohteet:1 Alem Aachen- Dusseldorf,2 Metz-Le Havre, 3 CD Nacional-Belenenses. Siis 2 eilisen monivedon kohdetta on siirretty tämänpäiväiseen monivetoon. Eli ilmeisesti eilen sijoittamani rahat menivät hukkaan,moniveto 2:n tuloksia ei luonnollisesti ei ole tullut eikä ole palautettu pelaamiani rahojakaan.Kioskin täti ei tiennyt mikä mättää,veikkauksen tukipalvelusta sanottiin että eilinen moniveto 2 siirtynyt tämänpäiväiseen moniveto 3:n.Tosin yksi kohde vaihtunut kun Regginan peli pelattiin jo eilen "pois"moniveto 2:sta,joten onko niin että eilen rustaamani maalit Regginan peliin on tänään voimassa Dusseldorfin pelissä? Ei ymmärrä...Tuliko tää nyt mahdollisimman vaikeasti kerrottua?

2

902

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • okppskmdfmk

      saada rahat pois, koska Portugalin peli on peruttu. Veikkaus ei vain ole vahvistanut tulosta. Laita viestiä sinne menemään. Saattaa kyllä mennä pari päivää että ne lukee sen. Ei sun rahat voi siirtyä toiseen monivetoon, jossa on eri kohteet. Kioskintädit ei tiedä mistään mitään, kun ne ei ole itse koskaan pelanneet eivätkä tiedä pelien sääntöjä. Ei siis kannata kysyä niiltä mitään. Pelaa netissä, niin menee oikein. Odotan itsekin rahoja takaisin eilisestä monivedosta.

      • wfslkmpadkmdf

        näköjään peliä pelataan tällä hetkellä. Tilanne 1-0 puoliajalla. Eli tulos tulee tänään. Mutta jos sulla on tilanne se, että kohteet ovat muuttuneet ja se moniveto, jota pelasit, on peruttu, saat rahasi takaisin. Eli ei kukaan voi sun maalilukuja laittaa johonkin ihan eri monivetoon.

        Sekavaan kysymykseen sekava vastaus...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      354
      1302
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      406
      1165
    3. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      915
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      82
      837
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      78
      822
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      756
    7. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      51
      734
    8. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      104
      725
    9. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      39
      690
    10. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      686
    Aihe