1. Metz- Le Havre, 2. Reggina-Frosinone, 3. CD Nacional-Belenenses. Kohteista nro 2. pelattiin eilen (Reggina voitti 1-0). Moniveto 3,kohteet:1 Alem Aachen- Dusseldorf,2 Metz-Le Havre, 3 CD Nacional-Belenenses. Siis 2 eilisen monivedon kohdetta on siirretty tämänpäiväiseen monivetoon. Eli ilmeisesti eilen sijoittamani rahat menivät hukkaan,moniveto 2:n tuloksia ei luonnollisesti ei ole tullut eikä ole palautettu pelaamiani rahojakaan.Kioskin täti ei tiennyt mikä mättää,veikkauksen tukipalvelusta sanottiin että eilinen moniveto 2 siirtynyt tämänpäiväiseen moniveto 3:n.Tosin yksi kohde vaihtunut kun Regginan peli pelattiin jo eilen "pois"moniveto 2:sta,joten onko niin että eilen rustaamani maalit Regginan peliin on tänään voimassa Dusseldorfin pelissä? Ei ymmärrä...Tuliko tää nyt mahdollisimman vaikeasti kerrottua?
Moniveto 2
2
839
Vastaukset
- okppskmdfmk
saada rahat pois, koska Portugalin peli on peruttu. Veikkaus ei vain ole vahvistanut tulosta. Laita viestiä sinne menemään. Saattaa kyllä mennä pari päivää että ne lukee sen. Ei sun rahat voi siirtyä toiseen monivetoon, jossa on eri kohteet. Kioskintädit ei tiedä mistään mitään, kun ne ei ole itse koskaan pelanneet eivätkä tiedä pelien sääntöjä. Ei siis kannata kysyä niiltä mitään. Pelaa netissä, niin menee oikein. Odotan itsekin rahoja takaisin eilisestä monivedosta.
- wfslkmpadkmdf
näköjään peliä pelataan tällä hetkellä. Tilanne 1-0 puoliajalla. Eli tulos tulee tänään. Mutta jos sulla on tilanne se, että kohteet ovat muuttuneet ja se moniveto, jota pelasit, on peruttu, saat rahasi takaisin. Eli ei kukaan voi sun maalilukuja laittaa johonkin ihan eri monivetoon.
Sekavaan kysymykseen sekava vastaus...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19022471Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849682Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.477645Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886428SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906146Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495142HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204812Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074499Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,432738Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1052257