HALUAMME LOTHARIN POIS

eipä tähän otsikkoon tarvitse mitään lisätä
43530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 43

Vanhimmat

Ei tarvi. Banniin vain jokainen posti missä ko.herran nimi on!

Äänestä
  • oisha hyvä jos vaik joku adressin pistäisi, koska tää suomi24 ei kykene poistaan, ky. viestejä.
    Fanittajille kun on omat sivunsa, niin menkööt sinne...

    Äänestä

  • kaikki tahtoo anssin pois, mut se ei tajua mennä......

    Äänestä

on taas käynyt täällä

Äänestä

Mut kun ei oo. Jos ei omaa palstaa saada vois vaikka yöllä ajaa sudatuksen, joka poistaa nuo viestit surutta. Samaan suodattimeen muutamia muitakin vois laittaa.

Äänestä
  • Siellä se saisi postailla yksinään ja vastailla itse itselleen. Eihän se siellä yksinään viihtyisi, vaan änkeisi päivittäin tänne mainostamaan. Kuinka v*tun surkea tapaus! Verratkaa vaikka jonkun mainitsemaan Anu Kiiveriin, joka päihittää Lotharin kaikessa 100-0, vaikka on nainen. Ei hänen tarvitse mainostaa ryhmäänsä täällä.

    Äänestä

  • Pumppuäijä kirjoitti:

    Siellä se saisi postailla yksinään ja vastailla itse itselleen. Eihän se siellä yksinään viihtyisi, vaan änkeisi päivittäin tänne mainostamaan. Kuinka v*tun surkea tapaus! Verratkaa vaikka jonkun mainitsemaan Anu Kiiveriin, joka päihittää Lotharin kaikessa 100-0, vaikka on nainen. Ei hänen tarvitse mainostaa ryhmäänsä täällä.

    Sinun elämästäsi taitaa puuttua jotain kun olet noin vihainen. Jos et omista italialaisia urheiluautoja, villaa tai et ole erityisen suosittu naisten parissa niin se ei ole syy raivota täällä ja haukkua oikeita julkkiksia.

    Äänestä

  • Zorry, ei oo sama! Mr Lothar valloittaa tällä hetkellä Aasiaa Japanista käsin.

    Äänestä

Voisitko sinä painua HEVON VITTUUN täältä!

Äänestä

ylös

Äänestä

Ja minä haluaisin näyttää Jessica Alballe, mutta kaikkea ei voi saada. Mr. Lotharin suosio on ylittänyt kriittisen massan ja ketjureaktiota ei voi enää pysäyttää. Hyvä niin koska lukeudun itsekin faneihin ja on kiva jutustella tästä miekkosesta muiden fanejen kanssa.

Äänestä
  • onhan se ilmiö, mutta...

    kiinnostava vain niin kauan kuin on sinkku.

    Onko sukua kuopiolaiselle Viskarille, joka asuu Tampereella?

    Se vaan, että sen puhetyyli voi olla seksikäs, muttei tanssi, hyi, miten yliampuvaa ja karmee

    miten karmeita naisia ne ottaa föliinsä, sellaisia anti-seksikkäitä, eikö tod. ole luonnollisia naisia tarjolla, töihin. Jotain rajaa sentään.

    Sen naiset kun on niin törkeen kamalan näköisiä. Hyi helvetti. Miten kellään miehellä voisi seisoa sellaisten pallinaamojen kanssa, karmeen näköisiä naisia.

    Äänestä

Onhan se aika huolestuttavaa, että mies julkisesti tunnustaa, että etsii tyttöjä, uusia tyttöjä, kuten facebooksista, vaikka korostaa, ettei ota heihin yhteyttä ennen kuin ne ovat 18 v.

Ei kukaan 18 v. ole kypsä tajuamaan, mitä seksi on, todella, tai edes ole kokenut todellista organismia tms.

Äänestä
  • Eiköhän Misterin opissa tyttö muutu naiseksi alta aikayksikön. Ja halvattuakos sinä muista ja muiden tekemisistä kannat huolta. Pidä kuule vaan nokka omissa asioissasi.

    Äänestä

  • Kokenut Petra kirjoitti:

    Eiköhän Misterin opissa tyttö muutu naiseksi alta aikayksikön. Ja halvattuakos sinä muista ja muiden tekemisistä kannat huolta. Pidä kuule vaan nokka omissa asioissasi.

    Kokenut Petra = Anssi

    Äänestä

  • Nykyajan nuoret ovat nuorenakin huomattavasti kyspempiä kuin me jo keski-ikää lähestyvät olimme samassa ijässä. Nykyjäänhän on lanseerattu oma minikondomi mallistokin 12-vuotiaille. Minusta ei ole mitään pahaa ja mikäpäs sen parempaa jos kokenut ja ammattitaitoinen Mr. Lothar tarjoaa nuorelle tytölle pilke silmäkulmassa sen ensi askeleen naiseuteen. Tyttökin saa siitä palkkion ja ikimuistoisen kokemuksen, jota ei takuulla saisi joltakin tusina jampalta jossain koulun limubileissä.

    Äänestä

  • Setä37v kirjoitti:

    Nykyajan nuoret ovat nuorenakin huomattavasti kyspempiä kuin me jo keski-ikää lähestyvät olimme samassa ijässä. Nykyjäänhän on lanseerattu oma minikondomi mallistokin 12-vuotiaille. Minusta ei ole mitään pahaa ja mikäpäs sen parempaa jos kokenut ja ammattitaitoinen Mr. Lothar tarjoaa nuorelle tytölle pilke silmäkulmassa sen ensi askeleen naiseuteen. Tyttökin saa siitä palkkion ja ikimuistoisen kokemuksen, jota ei takuulla saisi joltakin tusina jampalta jossain koulun limubileissä.

    Setä37v = anssi

    Äänestä

  • Organismi on ihana asia!

    Äänestä

ylös

Äänestä
  • tulee ylös!!!

    Äänestä

  • Uikkista kirjoitti:

    tulee ylös!!!

    Uih Pikkarit kostuu

    Äänestä

  • Toimiston tytöt kirjoitti:

    Uih Pikkarit kostuu

    Niih, onhan se hyvä että edes yrjöstä kostuu ne pikkarit...

    Äänestä

  • .................... kirjoitti:

    Niih, onhan se hyvä että edes yrjöstä kostuu ne pikkarit...

    Ei kestään Yrjöstä kostu mikään paikka. Misteristä kyllä!!! *lits*

    Äänestä

  • Heli. kirjoitti:

    Ei kestään Yrjöstä kostu mikään paikka. Misteristä kyllä!!! *lits*

    Kuuleppas nyt Heli-Anssi Lothar, tuota ei usko kukaan ja uskottavuutta ei paranna sekään että kaikki kehut tulee samasta ip osoitteesta...

    Äänestä

up

Äänestä

u.p

Äänestä

up

Äänestä
  • L.I.E.K.K.I AINA AJANKOHTAISEN OTSIKON VIERESSÄ!!!

    ANNETAAN L.I.E.K.I.N LEIMUTA :D

    Äänestä

  • pippispoppis kirjoitti:

    L.I.E.K.K.I AINA AJANKOHTAISEN OTSIKON VIERESSÄ!!!

    ANNETAAN L.I.E.K.I.N LEIMUTA :D

    Anssi lähtee nyt menee, suomi inhoo sua

    Äänestä

  • Tsemppis kirjoitti:

    Anssi lähtee nyt menee, suomi inhoo sua

    Tajuais tosiaan häipyä. Sairasta itsensä mainostamista

    Äänestä

up

Äänestä

ja tämäkin ketju ylös kun toimistontyttö eli lohtari itse on käynyt taas riehumassa.

Äänestä

Onko lottarin pallihiki nektaria?

Äänestä

P.O.I.S.

Äänestä
  • p.o.i.s

    Äänestä

u--p

Äänestä

etusivulle,kiitos

Äänestä

....

Äänestä

Joutaa tosiaan pois kaikki lotti ketjut palstaa sotkemasta......

Äänestä

up........

Äänestä

up.s

Äänestä
  • jaa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kyllästynyt tähän kirjoitti:

eipä tähän otsikkoon tarvitse mitään lisätä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu